Screenshots

Description

Yurt Dışı Gezileri Turizm Uzmanı, Profesyonel Turist Rehberi, Gezi ve Müzik Yazarı, Müzikal Radyo Belgeselleri Yapımcısı, Sunucu, Yayıncı, Konuşmacı ve Eğitmen Özge Ersu’nun kişisel içeriğinden alınan özel seçkilerden oluşan Özge Ersu™ uygulaması, 2013 yılında 'Özel İnsanlara Güzel Müzik' prensibi ile temelleri atılan Lateradio™ yazılımının tüm platformlarda ve sosyal medyada büyük bir ilgi ile karşılanması sonrası kapsamı genişletilmiş ve yeniden düzenlenmiş sürümüdür.

Alpaslan Bak’ın yazılım mühendisliğini, İbrahim Saramet’in teknik ve web yönetimini, Özge Ersu’nun içerik düzenlemesi ve görsel tasarımını üstlendiği uygulamanın hazırlanması sürecindeki teknik destek ve kontrol aşamalarında geniş bir yardımcı kadro görev almıştır.

Tamamı Özge Ersu tarafından hazırlanan, büyük bir bölümü kendi web sitesinde, Internet ve sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriklerden oluşan seçkilerin bulunduğu ücretsiz uygulamanın 1.0 sürümünde Belgesel Web Radyosu Lateradio™, Müzikal Belgesel Laterna™, canlı yayın kayıtlarının sunulduğu Latelive™, Özge Ersu Gezileri™Signature Collection, yazılar, videolar, Instagram sayfası, Özge’çmiş ve Jenerik yer almaktadır.

What’s New

Version 1.3

1) Arayüzde kozmetik iyileştirmeler ve değişiklikler yapıldı.

2) Uygulama simgesi ve açılış sayfası güncellendi.

3) Instagram yeni güvenlik politikaları gereği kullanıcı girişi istediği için, ana içerikten çıkartıldı. 'İzle' bölümünden Özge Ersu Instagram içeriğine erişim devam ediyor.

4) İçerik bölümünde görsel ve yazılımsal iyileştirme yapıldı.

5) İletişim bölümünde hata veren form düzeltilerek mail mesajı gönderimi yeniden sağlandı.

Information

Seller
Ozge Ersu
Size
31.5 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Özge Ersu 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like