iPhone Screenshots

Description

Usługa automatycznego wynajmu samochodów na dni, godziny, minuty w całej Polsce.

Dołącz do największej i najbardziej popularnej sieci CarSharingowej w Polsce! Zainstaluj aplikację PANEK CarSharing i ciesz się dostępem do kilku tysięcy samochodów w 150 miastach na terenie całej Polski. Przekazujemy Wam samochody wyposażone w automatyczne skrzynie biegów, klimatyzację i pozytywną energię, a znakiem rozpoznawczym jest ich optymistyczny biały kolor.
Wynajmowanie samochodu nigdy nie było łatwiejsze:

1. Zainstaluj aplikację i zarejestruj się
2. Wybierz samochód na mapie w Twojej okolicy i korzystaj

Usługę PANEK CarSharing w swoim smartfonie masz zawsze przy sobie. Wybieraj spośród samochodów na minuty, godziny i doby różnych klas: od miejskich elektrycznych i hybrydowych z grupy ECONOMY, po fascynujące i luksusowe z grupy EXTREME.
PANEK CarSharing to także unikalna kolekcja samochodów z grupy RETRO. Wybierz się w podróż za kierownicą Fiata 125p, Syreny, czy Zaporożca i poczuj klimat minionych lat.
Potrzebujesz samochodu dostawczego? Wyjątkowo pojemnymi pojazdami z grupy CARGO przewieziesz każdy ładunek bezpiecznie i na czas.

Wystarczy, że masz:

* Ukończone 18 lat
* Prawo jazdy kat. B
* Kartę płatniczą
* Smartfona z GPS

I już możesz dołączyć do największej CarSharingowej rodziny. Korzystaj w mieście i na trasie. Znajdziesz nas również na naszych parkingach w Centrach Handlowych, lotniskach i nie tylko.

Na przykład przejazd trasą Warszawa – Lublin? Nic prostszego! W PANEK CarSharing wynajmiesz samochód na cały dzień, weekend, tydzień, a nawet miesiąc. Specjalnie skalkulowane pakiety pozwolą Ci przemieszczać się w miastach i pomiędzy nimi w całej Polsce, 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia i święta, samodzielnie, korzystając jedynie ze swojego smartfona. Możesz zarezerwować również samochód z wyprzedzeniem, tak by czekał na Ciebie pod domem wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Wybierz cennik najlepszy dla siebie

PANEK CarSharing jako jedyny z działających w Polsce i na świecie dostawców usługi samochodów na minuty, godziny i doby udostępnia cennik, z którego użytkownik wybiera najkorzystniejszą dla siebie opcję.

* Cennik Standardowy – koszt wyliczany jest na podstawie minut i kilometrów.
* Cennik Kilometrowy - warto wybrać także w przypadku wykorzystania samochodu w czasie porannych i popołudniowych godzin szczytu, gdzie znacznie wydłuża się czas przejazdu.
* Cennik Minutowy - szczególnie polecany jest w weekendy i w tych godzinach, gdy nie ma korków i przejechanie nawet dłuższego dystansu zajmuje niewiele czasu.

PANEK CarSharing dla fanów motoryzacji

W PANEK CarSharing kochamy samochody, dlatego stworzyliśmy grupy RETRO, UNIQUE i EXTREME. Tylko u nas poczujesz klimat motoryzacji przeszłości za kierownicą jednego z weteranów szos, a także przeżyjesz wyjątkowe chwile w sportowych i eleganckich samochodach z grupy EXTREME. Wszystkie wypożyczysz jednym kliknięciem w aplikacji.

Samochód dostawczy w zasięgu aplikacji

W PANEK CarSharing nie ma znaczenia, czy przeprowadzasz się do innego miasta, czy robisz remont, samochód dostawczy jest zawsze do dyspozycji. W usłudze na minuty dostępne są nowoczesne Mercedesy Sprinter, Ople Movano i Renault Master, gotowe każde wyzwanie.

PANEK CarSharing wszystkie usługi - jedna faktura

PANEK dla Firm to unikalna oferta zapewniająca mobilność pracownikom firm. Kluczem do sprawnego funkcjonowania floty w firmie jest natychmiastowy dostęp do tysięcy pojazdów. PANEK dla Firm pozwala uniknąć zbędnych wydatków, a cały proces kontrolować można za pomocą dedykowanego panelu administracyjnego. Jako największy dostawca usługi CarSharing w Polsce, PANEK zarządza flotą kilku tysięcy samochodów, które udostępnia nie tylko w największych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach, zapewniając tym samym pełną swobodę przemieszczania i gwarancję dostępności usługi. W ofercie dla firm dostępne są auta wszystkich grup od zwinnych miejskich, po wielozadaniowe dostawcze.

Z PANEK CarSharing bądź kreatywny i codziennie podróżuj innym samochodem.

What’s New

Version 1.26.38

Minor bug fixes
Application performance optimisations

Ratings and Reviews

2.2 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

Piotr Belka ,

Usługa fajna. Aplikacja nie fajna.

Usługa wynajmu, ceny i dostępność aut jest super. Problemem jest aplikacja: bardzo niewydajna, nieresponsywna, potrafi się zawiesić w najgorszym momencie (np. przy kończeniu najmu). Niestety jest słabiutka UXowo, a jeszcze gorsza wizualnie (paskudna). Aplikacja to zdecydowanie najgorsza cześć usługi.

Developer Response ,

Dziękujemy za ten feedback! Opinia naszych użytkowników, jest dla nas kluczowa jeśli chodzi o funkcjonowanie aplikacji. Obecnie pracujemy nad jej nową formą, dlatego zachęcamy Cię do ponownej oceny już po zaktualizowanej wersji.

Hama96x ,

Good prices

One of the best apps I’ve used in Poland

Developer Response ,

Thank you very much and best regards!!

128379465453738382 ,

Nie Działa aplikacja

Proszę naprawić przycisk wstecz

Developer Response ,

Witamy, prosimy sprawdzić najnowszą aktualizację. Po pobraniu z pewnością zauważy Pan/Pani poprawę. Pozdrawiamy.

App Privacy

The developer, PANEK S.A., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like