Screenshots

Description

Gerçek arkadaşlar birbiriyle dalga geçebilen insanlardır. Birbirleriyle rakabet ettiklerinde ve oyun oynadıklarında eğlenirler ve bununla ilgili laf atarlar.

Spor, evrensel olarak bir muhabbet ve rekabet konusudur. İçinde para olmadan, uzun soluklu bir süreç, özellikle erkeklerin arkadaşlarını ve muhabbetlerini güçlendirecektir.

Daha önce yapmadıkları şekilde spor müsabaka takibi deneyimi yaşayacaklar ve deneyim sürecinde bir çok yakın veya gruplarına kattıkları yeni arkadaşlarla kritik yapacak, kendileri ve arkadaşlarıyla dalga geçip veya birbirlerini tebrik ederek sezon boyu süren bir anı kaydetmiş olacaklar.

Panparella’yı benzersiz yapan, oyunun tamamen orjinal bir matematiğinin olması, kalabalık gruplar tarafından denenmiş ve başarılı olduğunun görülmüş olmasıdır. Ayrıca oyunun matematiği dışında ilişkileri güçlendiren eğlenceli yanı da, kendisine has biz özellik taşır.

What’s New

Version 1.4.14

* PanparellaUI v2.2

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Phantomias77 ,

Great application!

Great app

App Privacy

The developer, Emre Balkanli, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.