Papelote 4+

manGoweb, s.r.o

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

papelote je stylové papírnictví a kreativní grafické studio. Už více než dekádu věříme, že kreativita začíná na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem. Kreativním, inspirativním a zodpovědným.

Za deset let jsme prodali více než 400 000 bloků a diářů a díky tomu víme, že vybrat ten správný může být věda. Tak nám zavolejte přes aplikaci papelote a vybereme ten správný společně.

JAK OBJEDNÁVKA PŘES APLIKACI PAPELOTE FUNGUJE?

Kdykoliv mezi 11-19 nám přes aplikaci zavoláte. Společně přes videohovor probereme co za blok, tužku nebo diář hledáte a vyberete si některý ze stovek kousků, které máme na skladě. Objednat si můžete jednu tužku nebo tisíc přáníček. Je to jen na vás.

Během hovoru si domluvíte čas i místo doručení. Objednávku si můžete vyzvednout v pražském obchodě ve Vojtěšské nebo jí dovezeme kamkoliv po celé ČR do tří dnů od objednávky.

Platíte kartou přímo přes aplikaci. Žádná dobírka nebo hotovost. Jeden klik a nová papírová radost míří k vám.

What’s New

Version 1.1.5

Vylepšené chování při přijmutí hovoru

App Privacy

The developer, manGoweb, s.r.o, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Games
Travel
Food & Drink
Finance
Health & Fitness
Sports

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping