Park Śląski 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna „Park Śląski” to doskonała propozycja dla osób, które szukają turystycznego i edukacyjnego przewodnika po obszarze Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka S.A w Chorzowie.

Aplikacja zawiera wszystkie atrakcje znajdujące się w Parku, wraz ze zdjęciami, opisem oraz dokładną lokalizacją. Niektóre z nich zostały wzbogacone panoramami sferycznymi oraz audioprzewodnikiem. W aplikacji użytkownik znajdzie również propozycje tras pieszych, rowerowych oraz rolkowych – każda z tras została zaznaczona na mapie offline, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję.

Ciekawą propozycją dla użytkowników są gry terenowe, które w ciekawy i edukacyjny sposób pomagają odwiedzić najważniejsze atrakcje Parku. Jest to idealny sposób na aktywne zwiedzanie, zarówno dla indywidualnych osób, jak i dla rodzin z dziećmi.

Przewodnik multimedialny zawiera także szereg praktycznych dla użytkownika informacji, takich jak miejsca parkingowe, restauracje czy też najbliższe wydarzenia odbywające się na terenie Parku.

Darmowa aplikacja Parku Śląskiego dostępna jest w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim. Zapraszamy do zwiedzania!

What’s New

Version 1.1

Dodano moduł aktualności

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Entertainment
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Navigation
Navigation
Travel
Travel
Travel