Patron PDKS 4+

Murat Goktuna

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Patron PDKS, eski tip Kart okuyucu, Parmak izi okuyucu ve Yüz tanıma gibi sistemlerin yerini alan yeni nesil temassız personel giriş çıkış takip ve izin yönetimi sistemi mobil uygulamasıdır.

Hiçbir kurulum, kablolama ve cihaz yatırımı gerekmezsizin, dakikalar içinde; dilediğiniz kadar haftalık çalışma planı, personel ve konum ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Patron, eklediğiniz her konum için bir Kare Kod (QR kod) üretecek ve personeliniz akıllı cep telefonu ile bu kodları okutarak rahatça giriş ve çıkışlarını yapacaklardır.

Daha sonrasında yönetim paneliniz üzerinden dilediğiniz şekilde raporlama alabilir yada dilediğiniz insan kaynakları programına data aktarımı yapabilirsiniz.

What’s New

Version 3.0.0

Bu güncellemede, Patron PDKS için altyapı geliştirmeleri ve iyileştirmeleri yapıldı. Hata düzeltmeleri ve birçok performans iyileştirmesi gerçekleştirildi.

App Privacy

The developer, Murat Goktuna, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Business
Business
Finance
Business
Business
Finance