PayTR Mağaza 4+

PAYTR ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI

  • 3.0 • 3 Ratings
  • Free

Screenshots

Description

Artık PayTR cebinizde!

PayTR, 11 yılı aşkın sürede edindiği bilgi ve sektör tecrübesi ile bugün 40 binin üzerinde işyerine Sanal POS, Sahtecilik Önleme (Fraud Koruma), Linkle Ödeme, B2B Tahsilat, Tek Tıkla Ödeme (Kart Saklama), Pazaryeri , Mobil POS (mPOS), Abonelik Yöntemi hizmetleri sunar. PayTR sayesinde bankalardan ayrı ayrı Sanal POS almak zorunda kalmazsınız. Online başvurunuz ardından 2 saat içerisinde tüm kart ailelerinden ödeme almaya başlayabilirsiniz. 

PayTR uygulaması e-ticaret siteleri, bireysel kullanıcılar ve pazar yerlerine hızlı, kolay ve güvenli ödeme çözümleri sunar, ödeme süreçlerinizi cebinizden kolayca yönetmenizi sağlar. 

PayTR uygulamasını tek tıkla cep telefonunuza indirebilir, mağaza numaranız ve e-posta adresiniz ile güvenliğiniz için gerekli uygulama şifrenizi oluşturduktan sonra ödemelerinizi almaya ve ödemelerinizle ilgili tüm süreçlerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. 

* Kolay Giriş: PIN veya biyometrik doğrulama ile Mağaza Paneli’ne hızlı ve kolay giriş sağlayabilirsiniz.
* Çoklu Hesap: Birden fazla mağaza için hızlı giriş ve mağaza arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

PayTR uygulamasıyla;
Ana sayfanızdan; 
* Gerçekleşen ödemelerinizi tarih, sipariş numarası, işlem ve ödeme tutarları ile birlikte görebilirsiniz.

* TL ve döviz cinsinde sahip olduğunuz toplam bakiyenizi görebilirsiniz. 

* Linkle ödeme sekmesine hızlı erişim sağlayarak ödeme linklerinizi anında paylaşabilirsiniz. 

* Son işlemlerinizi takip edebilir, dilerseniz tek tıkla tüm işlemlerinizi listeleyebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile kendi belirleyeceğiniz tarih aralığındaki işlemlerinizi listeleyebilirsiniz.

İşlemler sekmesinden; 
* İşlemlerinizi listeleyebilir ve işlem detayını görebilirsiniz. Başarılı veya başarısız tüm ödemelerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

* İşlem detayı bölümünden; sipariş, müşteri, iade ve sekmelerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz. 

* Sipariş sekmesinden; sipariş numarası, sipariş tutarı, satın alınan ürün/hizmet bilgisi, ödeme şekli, hesap numarası, bloke süresi bilgilerine erişebilir, siparişlerinizin durumunu (başarılı, başarısız, beklemede) takip edebilirsiniz. 

* Müşteri sekmesinden müşterilerinizin telefon, e-posta ve adres bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. 

* İade sekmesi ile; edilecek ödeme tutarı belirleyerek, iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  İade işleminizi onayladıktan sonra işleme ilişkin detaylar kayıt altına alınır. Tüm zamanların iade işlemlerine dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. 

Linkle ödeme; 
* Linkle ödeme sekmesinden, link ile ürün/hizmetlerinizin satışı yapabileceğiniz gibi fatura ve alacaklarınızı da tahsil edebilirsiniz. 

* Oluşturduğunuz ürün/hizmet veya tahsil edeceğiniz tutar linklerinizi sms ve e-posta mesajı ile müşterinize veya bayinize iletebilir, ödemenizi kolayca alabilirsiniz. 

* Ürün/hizmet için oluşturduğunuz linklerin limitini tanımlayabilir, linklerinizi taksit tutarını kendiniz belirleyerek taksitli satışa açıp kapayabilirsiniz.

* Ödeme linklerinizi listeleyebilir, işlem durumunu anlık olarak görebilirsiniz. 

* Ayrıca belirleyeceğiniz yabancı para birimleri ile yurtdışı satışlarınızı da gerçekleştirebilir, linkinizi tanımlayıp ödemelerinizi alabilirsiniz. 

mPOS; 
* Uygulama üzerinden diğer bir ödeme alma seçeneği de mPOS (Mobil POS). mPOS ile telefonunuzu pos cihazı olarak kullanarak peşin ya da tekrarlı ödemelerinizi alabilirsiniz. 

Destek; 
* Destek bölümü ödeme işlemleriniz ile ilgili olası karşılaşabileceğiniz sorunları hızlıca destek ekibimize iletmenizi sağlar. Bu bölümden talebinizin detaylarını mesaj kısmına yazarak iletebilir ve geçmiş destek taleplerinize erişebilirsiniz.

What’s New

Version 5.0.6

PayTR İle İşin Şekli Değişti! Yeni uygulama arayüzü ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirmeniz artık eskisinden daha kolay.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

travellerlemur ,

Mpos uygulaması yok

Mpos ile ödeme alındığı belirtilmiş fakat öyle bir menü yok. Sadece satışları görebiliyorsunuz. İşlevsel bir app değil.

App Privacy

The developer, PAYTR ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

iyzico business
Finance
Param
Finance
Enpara.com Şirketim Cep Şubesi
Finance
PopyPara
Finance
Muhasebe App
Finance
AKINSOFT Cari Takip
Finance