Ekran Görüntüleri

Açıklama

Periyodik Tablo Uygulaması

Sizler için hazırladığımız uygulamada periyodik tablodaki her bir elementin niceliksel özelliklerinin yanı sıra keşfine dair ilginç bilgileri, ismini nereden aldığını, günlük hayattaki kullanım alanlarını, insan vücuduna etkilerini ve bilimsel amaçlı nasıl kullanıldığını açıkladık. Uygulamada sunduğumuz başlıklarla tüm elementleri farklı sınıflama yöntemlerine göre filtreleyebilir, her bir başlıkta kaç element olduğunu görebilirsiniz. Elementlerin kullanım alanları, kaynakları ve kimyasal özelliklerine dair birbirinden ilginç fotoğraflara da yer verdiğimiz mobil uygulamayla elementleri tanımak artık daha keyifli olacak!

Bilimi öğrenmek Bilim Genç ile güzel!

TÜBİTAK’ın gençler için hazırladığı Bilim Genç dergisine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.bilimgenc.tubitak.gov.tr adresini ziyaret etmek ve internet sitemizdeki birbirinden ilginç içeriklere erişmek.

Bilim Genç’te teknoloji haberleri, bilimsel gelişmeler, ödüllü matematik sorusu, ayın satranç sorusu, aylık tema bazlı ödüllü fotoğraf yarışması, “Bunu Biliyor muydunuz?” çizimleri, bilim insanları ile videolu söyleşiler ve röportajlar, güncel gelişmelerle ilgili sesli yayınlar ve etkileşimli görseller gibi çok çeşitli içerikler sizleri bekliyor!

Yenilikler

Sürüm 1.06

Element bilgileri güncellendi, içerik zenginleştirildi.
"Periyodik Tablo Bilgini Sına" bölümü eklendi.

Uygulama Gizliliği

TÜBİTAK adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Veriler Toplanmaz

Geliştirici, bu uygulamadan herhangi bir veri toplamaz.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz