Ekran Görüntüleri

Açıklama

Profesyonel fotoğraf editör uygulaması Phonty, son teknoloji araçları, son derece basit kullanımı ve zengin içerikleri ile harika düzenlemeler, muhteşem tasarımlar ve baş döndürücü kolajlar yapmanızı sağlar.

Çok sayıdaki artistik yazı stili ve grafik çizim seçeneklerinden dilediklerinizi seçerek ve kullanımı kolay düzenleme seçeneklerini kullanarak kendi yaratıcı tasarımlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Sürekli yenilenen, özel günler, sevgi, arkadaşlık, tatil, aile gibi temalardaki ilham verici ve şık tasarımlı hazır mesajları kullanarak, çok kolayca sevdiklerinize iletmek isteyeceğiniz kutlama ve özel gün kartlarınızı oluşturabilirsiniz.

Hiçbir tasarım tekniği bilmenize gerek olmadan birkaç dokunuşla, yazı ve çizimleri renklendirebilir, şeffaflık ve gölge seçenekleri uygulayabilir, renk geçişleri yaratabilirsiniz.

Fotoğraflarınızda seçtiğiniz kişi ya da objelerin arka planını kaldırabilir ve istediğiniz başka bir arka plan ile değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz fotoğraflarınızdaki istemediğiniz objeleri sihirli şekilde yok edebilirsiniz.

Aynı zamanda fotoğraf ve resimlerinizi, profesyonel filtrelerimizi ve düzenleme seçeneklerimizi kullanarak güzelleştirebilir, kaplama seçenekleri ile zenginleştirebilirsiniz.

Phonty uygulamasının bazı harika özellikleri:
- Fotoğraflardaki istenmeyen nesneleri yok eden sihirli silgi özelliği
- Fotoğraflardaki arka planları silmeyi sağlayan kes-çıkar özelliği
- Arka plan değiştirme seçenekleri
- Fotoğrafları şekilli kesme özelliği
- Sürekli yenilenen ve genişleyen 50’den fazla şık yazı stili
- Geniş seçenekli özel gün ve tematik tipografik hazır mesajlar
- Tasarımlarınızı zenginleştirici şeritler, çerçeveler, ayırıcılar ve dekoratif çizimler
- Yazı ve çizimler üzerinde saydamlık, renk seçenekleri, gölge seçenekleri ve renk geçişi uygulamaları
- Arka plan resimleri üzerine profesyonel filtreler, kaplamalar, ışık, kontrast ve canlılık ayarları
- Binlerce stok görseline erişim ve arama özelliği
- Sosyal medya ve duvar kağıtları için çeşitli hazır boyutlandırma seçenekleri
- Yüksek çözünürlüklü çıktılar
- Çeşitli kaydetme ve paylaşma seçenekleri

Harika tasarımlarınızı yaratmaya hemen başlayın!

Abonelikler Hakkında

Phonty Premium 7 günlük ücretsiz deneme ve uygulama içi satın alımlar sunuyor! Premium sürüm tüm içeriklere sınırsız erişmenizi ve filigransız paylaşım yapabilmenizi sağlar. Kısa süreli deneme için haftalık abonelik alabilirsiniz. Phonty Premium'un avantajlı abonelik fırsatından faydalanmak için yıllık planı öneririz. Tutar, iTunes hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikler, planınıza göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinde teklif edilen hakların kullanılmayan kısımları, uygulanabildiği yerde, kullanıcı o tarihte ilgili yayın için abonelik satın aldığı zaman geçerliliğini yitirecektir.

Gizlilik Politikası: http://phonty.senfoniapps.com/privacy/
Hizmet Şartları: http://phonty.senfoniapps.com/tos_apple/

Yenilikler

Sürüm 1.5.4

Bazı küçük iyileştirmeler

Oylar ve Yorumlar

4.4/5
8.3 B Oy

8.3 B Oy

gamer2.0🙂 ,

Awesome

This is awesome cool amazing how can you do this stuff you can even change your background picture like your picture onto wood decorated even know you can change it and so this is the coolest app ever funny or whatever the app is called Bonnie I think it’s funny the HONEOBH O Way and I don’t know it doesn’t matter matter but anyway really what does that is awesome amazing cool decorations for this app is really 😎 cool

amc-reviews ,

False Advertising

I saw this cool ad that you could “cartoonize” a specific part of the picture I selected, the add had amazing graphic, it drew my attention so I downloaded the app. After I had to make a purchase to use the app, which i guess they have a 7 day free trial so I thought it would be okay because I had access to all their features. I was upset it did not let me just use it before getting the 7 day free trial. Once I got to the app it disappointed me, horrible effects, and the one thing that drew me to use the app I was not able to use it. I verified all the features and it was not available. I am sorry but if you are advertising an app and want an in app purchase at least include the item you are actually advertising. Super dissatisfied and disappointed. Waste of my time.

F1708 ,

Paywall

No I don’t want “unlimited access to all content” so give me the limited access? Where is it? Do I HAVE to pay to use this app? Why not say that it’s subscription-only? I hate this common trend of having to subscribe to use basic apps you know that there are a ton of free apps that do better than this? The problem for them is that they don’t advertise much and apps like this for example lie in their ads. And why should I even pay? It isn’t a service so why subscribe? Do you manually operate every single thing people do? No. At least make it a one-time buy not a subscription because that’s absurd.

Uygulama Gizliliği

Senfoni adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

  • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Kullanıcı İçeriği
  • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kullanıcı İçeriği
  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz