Ekran Görüntüleri

Açıklama

*******************
Dünyanın en saygın gazetelerinden The Sun, Photolift'in harika yeteneklerinden bahsetti: https://www.thesun.co.uk/fabulous/9221366

*******************

Kullanıcılarına kolay ve eğlenceli bir kullanıcı arayüzü sunan Photolift uygulamasının sürekli yenilenen ve artan içerikleri ile hayal ettiğiniz görüntüleri saniyeler içinde oluşturmanız artık çok kolay.

Photolift uygulaması ile, en trend saç modellerini, sakal stillerini, dövmeleri, gözlük, şapka ve daha pek çok çeşit aksesuarı çok kolaylıkla üzerinizde deneyip, kendi stiliniz oluşturabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir spor yapmanıza gerek kalmadan vücudunuzu yeniden şekillendirmek için ideal bir fotoğraf düzeltme aracıdır.

Photolift, Instagram hesabınız, Facebook profiliniz ve birçok sosyal medya fotoğrafınızı düzenlemek için de mükemmel bir araçtır. Fotoğrafınızın her detayını düzenlemek için gelişmiş filtrelerimizi de kullanmayı unutmayın!

Photolift uygulamasının bazı mükemmel özellikleri:
- Birkaç tık ile gerçekçi kaslara sahip olabilme,
- Saç, sakal çıkartmaları ile stil değişikliği yapabilme,
- Şapka, gözlük, kolye gibi birbirinden farklı yüzlerce aksesuarı üzerinizde görme,
- 100lerce dövme çıkartması ve tüm vücut tiplerine ve açılarına yerleştirebilmek için ince ayar yapabilme,
- Düzenlediğin fotoğrafı kaydedebilme ve Facebook, Instagram, Twitter, vb. platformlardan paylaşabilme imkanı,
- Profesyonel fotoğraf filtreleri, ışık efektleri ve boyutlandırma seçenekleri,
- Yüksek çözünürlükte çıktı
Hemen kendini ya da dilediğin herhangi birini baştan yaratmaya başla!

Abonelikler Hakkında

Photolift Premium 7 günlük veya 30 günlük ücretsiz deneme alternatifleri ve uygulama içi satın alımlar sunuyor! Premium sürüm tüm içeriklere sınırsız erişmenizi ve filigransız paylaşım yapabilmenizi sağlar. Kısa süreli deneme için haftalık abonelik alabilirsiniz. Photolift Premium'un avantajlı abonelik fırsatından faydalanmak için sınırsız planı öneririz. Tutar, iTunes hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikler, planınıza göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinde teklif edilen hakların kullanılmayan kısımları, uygulanabildiği yerde, kullanıcı o tarihte ilgili yayın için abonelik satın aldığı zaman geçerliliğini yitirecektir.

Gizlilik Politikası: http://photolift.mimozabilgi.com/privacy/
Hizmet Şartları: http://photolift.mimozabilgi.com/tos_apple/

Yenilikler

Sürüm 1.4.5

Bu versiyonla bazı küçük sorunları çözdük. Photolift'i keyifle kullanacağınızı umuyoruz!

Oylar ve Yorumlar

4.5/5
15.4 B Oy

15.4 B Oy

Ilikethingsandstuff ,

Rate for 3 days of free usage

I originally rated 3 star for this Unused review, but then as I was writing the title thought to myself - you know what, that’s pretty cool.
A Lot of apps have the “free trial” period just to try, but then you’re already signed up, as to where this app is allowing 3 days.
4 star so far for being extra-ordinary.
Hopefully it’s even better running the app.
~Optimistically PreReviewd~

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,
You can use some of the features of our app for free. You should purchase the premium subscription to use all the features.
Thank you. - Photolift Team

anaya loves yall lol ,

The amazing photo grate

I couldn’t find a good one until I saw you so your amazing better then any photos gage so have a amazing day how ever made this and my name is anayaisaqueen that’s my roblox name so I love y’all I don’t have money for the hair stuff so have a nice day lol love y’all . Sincerely Anaya❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️so have a nice week and and look I’ve us love you and tiktok yo loves you bye y’all and my finly is I love you good bye

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,
Thank you for your comment and for rating us. - Photolift Team

liljen3568 ,

Awesome app

This is so much fun plus I do get my hair colored often so this is great for seeing all the different colors having a blast

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,
Thank you for your comment and for rating us. - Photolift Team

Uygulama Gizliliği

Mimoza Bilgi Teknolojileri Limited Sirketi adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kullanıcı İçeriği
  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz