Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Polštářová revoluce v pojištění je konečně tady! Banku ve svém mobilu již máte a teď je řada na pojišťovně. I pojištění může být konečně srozumitelné a férové.

Jsem aplikace, která vám spolu s naším pojištěním šetří čas i peníze. Prohlídku nově pojištěného vozidla se mnou zvládnete za 5 minut a zaslání počtu ujetých kilometrů do minuty. Už nikdy nebudete platit za kilometry, které jste neprojeli nebo složitě dojednávat termín vstupní prohlídky, trávit čas na cestě do servisu nebo čekáním na technika. Určitě máte příjemnější věci na práci.

Výměnou za váš palec nebo úsměv zobrazím všechna vaše pojištění do posledního polštáře. V peněžence ihned zjistíte, zda je vše zaplaceno nebo zda nějaká koruna schází nebo přebývá. Miluji pořádek, a proto mám pro vás všechny zprávy na jednom místě, od nejmladší po nejstarší. A víte, že i s pojišťovnou můžete chatovat?

Dopravní nehoda? Poradím, co dělat a kam zavolat. Na stisknutí tlačítka přivolám pomoc s výměnou píchnutého kola nebo rovnou odtah. Spojím vás hned s tím správným člověkem, aby byla škoda co nejdříve zaplacena. Dobře vím, že jsou situace, kdy vše, co chcete, je měkký polštář pod hlavou.

Novinky

Verze 2.4

Opravena chyba při registraci. Vše běží jak má, včetně této vychytávky: když se vozidlo porouchá třeba v Horoucích peklech nebo Na konci světa, na kliknutí odešlu přesnou polohu pomocí SMSky asistenční službě a pomoc tak dorazí ještě rychleji.

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář, Pillow pojišťovna, a.s., uvedl, že postupy ochrany soukromí v aplikaci mohou zahrnovat zpracování dat, jak je popsáno níže. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Údaje spojené s vámi

Následující údaje mohou být shromažďovány a propojeny s vaší identitou:

  • Poloha

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit