Pillow 4+

Pillow pojišťovna, a.s.

Navrženo pro iPhone

    • 5,0 • Hodnocení: 1
    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Polštářová revoluce v pojištění aut, domova, vás i vašich nejbližších je konečně tady! Banku ve svém mobilu již máte a teď je řada na pojišťovně. I pojištění může být konečně srozumitelné a férové.

Jsem aplikace, která vám spolu s naším pojištěním šetří čas i peníze. Prohlídku nově pojištěného vozidla se mnou zvládnete za 5 minut a zaslání počtu ujetých kilometrů do minuty. Už nikdy nebudete platit za kilometry, které jste neprojeli nebo složitě dojednávat termín vstupní prohlídky, trávit čas na cestě do servisu nebo čekáním na technika. Určitě máte příjemnější věci na práci.

Výměnou za váš palec nebo úsměv zobrazím všechna vaše pojištění do posledního polštáře. V peněžence ihned zjistíte, zda je vše zaplaceno nebo zda nějaká koruna schází či přebývá. Miluji pořádek, a proto mám pro vás všechny zprávy na jednom místě, od nejmladší po nejstarší.

Dopravní nehoda? Poradím, co dělat a kam zavolat. Na stisknutí tlačítka přivolám pomoc s výměnou píchnutého kola nebo rovnou odtah. Havarijní stav v domácnosti? Tým šikovných řemeslníků je připraven pomoci v situaci, která ohrožuje váš domov. Dobře vím, že jsou situace, kdy vše, co chcete, je měkký polštář pod hlavou.

Novinky

Verze 2.8

Opravili jsme drobné chyby, například v zobrazovaní již ukončených smluv. Nyní se již žádná smlouva nezatoulá.

Hodnocení a recenze

5,0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Pillow pojišťovna, a.s.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Také by se vám mohlo líbit

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance