Snímky obrazovky

Popis

Aplikace nejen pro všechny uživatele http://www.pivnidenicek.cz, kde milovníci piva sdílejí zkušenosti z hospod, restaurací, špeluněk i stánků. Na Pivním deníčku se potkávají nadšenci, které baví dobré pivo, kultura kolem něj a mají radost, když si mohou vzájemně pomáhat natrefit na místa, kde to s pivem vážně umí.

KLÍČOVÉ FUNKCE

• Výpis a mapa hospod v okolí včetně značky a ceny piva, hodnocení, otvíraček atd.
• Účet v hospodě, kde máš pod kontrolou aktuální počet a celkovou útratu za pivo
• Přidávání pivočar, nových hospod a ochutnaných značek
• Osobní pivní statistiky stále po ruce
• Doporuč (a nech si doporučit), které pivo je ve vybrané hospodě nejlepší
• Zobraz si na mapě, kde jsou tvoji kamarádi na pivu
• A mnohem více...

Novinky

Verze 3.1.1

• Oprava v editoru pivočar

Hodnocení a recenze

4.0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

TheMiky27 ,

Je to čím dál lepší!!! 🤩

Velmi mě těší, že se aplikace neustále vyvíjí a opravuje! Od mé první recenze už je to 4. verze s různými opravami chyb a vylepšeními! Paráda a jen tak dál!!

Líbí se mi v nové verzi možnost měnit cenu za pivo i zpětně, hned včera jsem to využil, aniž bych věděl že to teprve vyšlo v nové verzi! Příjemné a intuitivní.
Také chválím přidání filtrů a našeptávání značek piv, aplikaci to dodává na svižnosti, přehlednosti a jednoduchosti.

Od posledního review mám několik dalších tipů:
1) Možnost upravit informace o hospodě, jako např. změnit otevírací dobu, která je reálně jiná než v aplikaci
2) Zatím jsem stále nepřišel na způsob, jakým ohodnotit pivo (přidat mu určitý počet hvězdiček) a líbilo by se mi, když bych si mohl přidat osobní poznámku (neveřejná pro ostatní) k danému pivu, jako např. co mi na něm chutnalo/vadilo, jaká ta chuť byla apod.
3) Ocenil bych možnost při ukončování pivního sezení zadat celkovou cenu kterou jsem zaplatil i s dýškem -> to by se mohlo i rozdělit ve statistikách, kde by člověk viděl kolik zaplatil reálně za pivo a kolik v hospodách nechal za dýška
4) Poslední tip, co se mi stalo - přidal jsem nové pivo, ale nenapsal jsem k němu pivovar a rád bych to změnil (místo Albert Šalina 11° je jenom Šalina 11°) ale nepřijde mi úplně ideální mít "úpravu názvu piva" hned po ruce, aby v tom lidi nedělali nepořádek, spíš něco jako je "Nahlásit zrušenou hospodu" tak mít možnost "nahlásit změnu značky" nebo něco na ten způsob

Také jsem našel pár drobných chybiček:
1) Když si přepnu jazyk do AJ, na úvodní obrazovce zůstane např. "Pivník učeň" místo "Beer buddy apprentice" (obráceně z AJ do ČJ je ta chyba také); ve statistikách je vše správně změněno ale změna na úvodní obrazovce se projeví až po restartu aplikace
2) V AJ je překlep u "nejbližší hospody v okolí" - místo 'Closest' je napsáno 'Closests' a je to ve všech případech, kdy se tento nápis objevuje (v levém vysouvacím menu, na úvodní stránce, i v nadpisu když hledám okolní hospody)
3) V AJ se nepřekládají popisy toho "co se děje v mé pivní síti" - je tam správně např. 2 days ago, ale popis co se stalo, kdo navštívil jakou hospodu apod. je česky

Dále nechávám věci, které jsem komentoval v minulém review a prozatím nebyly změněny:
1) Mapa nejbližších hospod se neaktualizuje posunutím mapy! Musím si načíst víc hospod v seznamu nejbližších hospod (vedlejší záložka) a ty se potom ukáží i na mapě.
2) Když 2x rychle kliknu v záložce "Hospody v okolí" na adresu, celá obrazovka zešedne. Lze se z toho dostat napsáním něčeho na klávesnici, ale je to otravné.
3) Když chci v nastavení měnit měnu domácího pivního sezení, je nabídka tak velká, že se z ní skoro nedostanu pryč (například když se ukliknu a měnu změnit nechci..). Hodilo by se toto okno zmenšit, aby se z něj lépe "vyklikávalo".

Nakonec musím zase poděkovat, aplikace mě velmi baví a rád ji používám, funguje velmi dobře! Navíc se stále zlepšuje a opravuje, což je prostě skvělé! 👍 Děkuji!

Odpověď vývojáře ,

Dobrý den / Ahoj,
ve verzi 3.0.2 jsou opraveny / přidány připomínky 3, 5, 6 a 7.

Snad se bude líbit,
Lukáš.

Informace

Prodejce
Lukáš Zeman
Velikost
45.7 MB
Kompatibilita

Je požadován iOS 9.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina

Věk
17+
Častý/intenzivní výskyt konzumace či odkazů na alkohol, tabák nebo drogy
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit