Pizza Famiglia 17+

Objedname s.r.o.

Navrženo pro iPhone

    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Přinášíme objednávání jídla nový rozměr, díky pohodlnému designu aplikace, která je intuitivně přizpůsobena přímo pro Vás! Objednávejte si z Famiglia jednoduše a rychle díky moderní aplikaci. Rozvoz pizzy po Praze Vám zpříjemníme sledováním objednávky, abyste vždy věděli co se s vaší objednávkou děje a za jak krátkou chvíli budete u sebe mít svou pizzu. Aplikace je vybavena spousta funkcemi, které vám zjednoduší každodenní objednávání. Aplikace si například pamatuje jaké jídlo máte nejraději a pomáhá vám jej objednávat rychleji díky historii objednávek. Už nikdy nezmeškáte žádné novinky a akce, které pro vás připravujeme, díky chytrým notifikacím. Stáhněte si svou oblíbenou restauraci k sobě do kapsy jedním klikem!

Novinky

Verze 1.3

Zlepšení aplikace
Zlepšení výkonu

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Objedname s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Více od této vývojářské společnosti

Games
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Games

Také by se vám mohlo líbit

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink