PlantYouGrow 4+

Lokalneo

    • Free

iPhone Screenshots

Description

PlantYouGrow jest platformą, będącą innowacyjnym systemem informatycznym, wykorzystującą sztuczną inteligencję do analizy i pozyskiwania parametrów wzrostu roślin na podstawie zdjęć. Z uwagi na posiadane funkcjonalności, aplikacja PlantYouGrow jest dużym wsparciem dla zewnętrznych doradców technicznych regularnie odwiedzających gospodarstwa - dane dostarczane przez aplikację zwiększają wydajność i skuteczność doradców, a dostępność precyzyjnych informacji w chmurze o kondycji roślin, umożliwi również doradztwo online, co wpływa na obniżenie kosztów usług doradczych z uwagi na skrócenie czasu spędzonego w szklarni przy ocenie uprawy u klienta przez doradcę.

System posiada funkcjonalności pozwalające na stałe monitorowanie rozwoju generatywnego rośliny tj. monitoring kwitnienia – szybkość wytwarzania gron, zawiązywania i wzrostu owoców; obciążenia roślin owocami; dojrzewania owoców i ich późniejszego zbioru, a także funkcjonalności zapewniające integrację danych z fitomonitoringu z informacjami z komputerów klimatycznych w chmurze, co pozwala użytkownikom na pełny obraz online uprawy z analizą i danymi historycznymi.

What’s New

Version 1.0.14

Naprawa błędów

App Privacy

The developer, Lokalneo, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Agronet PRO
Utilities
BragerOne
Utilities
BragerConnect
Utilities
Carefleet GO
Utilities
Planter: Houseplant care
Utilities
Daylight BASIC
Utilities