Screenshots

Description

Aplikace "Pneumatiky" je nezbytná výbava každého zodpovědného motoristy.

Tento praktický rádce při výběru pneumatik přináší řadu užitečných rad a tipů, které pomohou prodloužit životnost pneumatik, ušetřit Vaši peněženku a zvýšit bezpečnost na cestách. Aplikace vám umožní vyhledat nejbližší pneuservis v ČR a všech okolních státech, budete mít stále při sobě mezinárodní silniční pravidla, nebo snadno přivoláte pomoc v případě problémů na cestách.

Aplikace dále obsahuje přehled osobních, SUV/4x4 a VAN pneumatik značky Continental a uživatelsky příjemnou formou představí výhody a přednosti jednotlivých dezénů. Součástí jsou také zajímavé novinky ze světa pneumatik a motorismu vůbec. Za pomoci intuitivní grafiky a krátkého informačního videa vám objasní problematiku EU štítkování pneumatik. Vše je doplněno pravidelnými soutěžemi o hodnotné ceny, např. sady pneumatik Continental. Souhrn všech funkcí a informací činí z aplikace nedílnou součást výbavy každého zodpovědného motoristy.

Nově můžete pomocí aplikace zaregistrovat své pneumatiky do programu ContiGarant a získat tak zdarma rozšířenou garanci pro případ neopravitelného poškození pneumatik na 12 měsíců od prvního nazutí.

What’s New

Version 6.9.93

Generátor EU štítků.

Information

Seller
Continental Barum s.r.o.
Size
87.2 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Continental Barum s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like