Screenshots

Description

Версія 1.0
- Розрахунок вартості страховки за держ.номером авто або за персональними даними (для ОСЦПВ);
- Оформлення страховки ОСЦПВ в додатку;
- Збереження дати закінчення поліса ОСЦПВ, для тих у кого поліс вже є;
- Особистий кабінет і зберігання оформлених полісів ОСЦПВ.

Один додаток для вибору, порівняння і покупки страхових і фінансових продуктів. Кращі ціни від провідних компаній. Страхування авто, туристичне страхування, страхування майна, життя і здоров'я. Підбір кредитів і кредитних карт. Моніторинг та оплата штрафів, вибір постачальника газу. 200+ пропозицій. Швидке і зручне оформлення. Вигідна реферальна програма. Електронний гаманець для зберігання страховок і історії своїх кредитів.

Polis UA - перший фінансовий супермаркет в смартфоні.

Більше не треба ходити в страхові компанії, банки або спілкуватися з кредитними організаціями, переплачувати на комісії для агентів або посередників. Порівнюйте серед пропозицій більше 100 фінансових провайдерів, вибирайте кращі ціни і умови, і оформляйте потрібну Вам послугу прямо в додатку. Все дуже просто, зручно, швидко і вигідно. Кращі ціни і найвигідніші пропозиції від перевірених компаній.

За допомогою нашого застосування Ви зможете:
порівнювати і вибирати кращі умови і ціни за страховками для Вашого авто, нерухомості або здоров'я;
порівнювати і замовляти оформлення кредитних карт або кредитів готівкою на карту;
першими дізнаватися про найвигідніші пропозиції потрібних Вам фінансових послуг;
самостійно вирішувати, у кого купувати;
зберігати всі свої страховки і історії по кредитах в одному місці.

Щоб скористатися всіма перевагами програми:
встановіть додаток на свій смартфон;
пройдіть просту реєстрацію;
користуйтеся!

Купівля страховок для авто:

У додатку Ви зможете порахувати, вибрати і оформити менш ніж за 2 хвилини потрібну страховку для вашого автомобіля. Ви зможете придбати обов'язкове страхування відповідальності автовласників (автоцивілка), посилити свій поліс додатковим покриттям на випадок аварії або травми в результаті ДТП. У додатку доступні страховки від 20 провідних страхових компаній України. У кого купувати послугу - вирішуєте тільки Ви, ми забезпечуємо Вам кращі ціни, можливість порівняння, швидке і легке оформлення.

Для розрахунку вартості страховки досить ввести номер Вашого авто. Сам поліс після оплати буде зберігатися в додатку, а ми подбаємо про безперервність страхування. А якщо прямо зараз у Вас вже є страховка - залиште дату закінчення Вашого договору, і ми обов'язково заздалегідь нагадаємо Вам про необхідність його продовження, відразу підберемо найкращі пропозиції за ціною і наповненню, і допоможемо оформити страховку всього в кілька кліків.

Кредитні карти, кредити на карту і не тільки:

У додатку Ви зможете скористатися послугою персонального підбору кредиту, виходячи з Ваших потреб і цілей. Ми пропонуємо вибрати не тільки серед пропозицій провідних банків і кредитних компаній, але і зручно порівняти умови і ціни серед різних кредитних інструментів.

Ми зібрали в нашому додатку всі найпопулярніші кредитні продукти: кредитні карти; кредити грошима на карту; кредит під заставу особистих речей (онлайн ломбард), кредит під заставу авто.


Оплата штрафів:

За допомогою нашого помічника по оплаті штрафів за порушення ПДР, Ви зможете заощадити до 50% від розміру штрафу в разі оплати в перші 10 днів.
А якщо хочете отримувати повідомлення про наявність у Вас штрафу - просто залиште нам дані про своє авто і водійське посвідчення, і ми повідомимо Вам про новий штраф.

Крута реферальна програма:

Розповідай про наш додаток друзям, допомагай їм витрачати менше, і заробляй сам.

Розумний моніторинг:

Ми нагадаємо про необхідність продовжити страховку, терміни оплати за кредитом або повідомимо про наявність більш вигідних пропозицій на ринку.

What’s New

Version 1.0.9

- Надана можливість оформлення полісу клієнтам з усіх населених пунктів.
- Усунення помилок попередніх версій.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, POLIS.UA, TOV, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like