iPhone Screenshots

Description

Politiko.al është një media e re online, e themeluar nga gazetari Alfred Lela në mars 2017. Synimi i Politiko është informimi në kohë reale i ngjarjeve të fundit politike, por edhe zhvillimeve të tjera, si kronikë e zezë, showbiz, sport, etj.

Moto e Politiko është: Lajmet janë të vjetra, e re është çfarë fshihet pas tyre. Ne hulumtojmë përtej lajmit për të shpalosur për lexuesit pamje të reja dhe të pathëna.

Ne e dimë se lajmet politike nuk janë aksidente, me përjashtime të rralla, ato janë synime, taktika apo strategji të aktorëve të politikës.

Ne i japim rëndësi ‘historisë së një lajmi’, dhe e interpretojmë atë, si nëpërmjet hulumtimeve gazetareske, ashtu edhe me anë të editorialeve, opinioneve apo komenteve.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Granit Gjana
Size
5 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Politiko.al
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like