Snímky obrazovky

Popis

Stáhněte si oficiální mobilní aplikaci Letiště Václava Havla Praha a mějte ve vašem zařízení aktuální přehled o všech příletech a odletech z pražského letiště.

Naskenujte čárový kód z palubní vstupenky a přihlaste se k odběru informací u vašeho letu nebo letu vašich nejbližších, na které čekáte na letišti, a díky mobilním notifikacím budete mít vždy údaje o zvoleném letu přímo u sebe.

Využít můžete také novinku v podobě optimální cesty na letiště prostřednictvím městské hromadné dopravy. Z aktuální polohy nebo ze zadané adresy je s ohledem na čas odletu vybraného letu nalezena optimální trasa, jak se nejlépe dostat na Letiště Václava Havla Praha.

Mobilní aplikace vám dále nabídne informace o možnostech parkování přímo na Letišti Václava Havla Praha, typech odbavení a dalších službách. Nechybí přehled všech obchodů a restaurací, do kterých můžete na letišti zavítat, nebo nabídka letištních salónků a VIP služeb.

Letiště Praha, a. s., není poskytovatelem služby MHD navigace, kterou aplikace obsahuje a jejíž poskytovatelem je třetí strana.

---
Download Václav Havel Airport Prague’s official mobile application to get the most current overview of all arrivals and departures to and from the airport in Prague.

Scan the boarding pass barcode and register to receive information about your flight or the flight of your loved ones arriving at the airport. Thanks to mobile notifications, you will always have the selected flight’s data handy.

You can also take advantage of the latest addition to the application – the optimal route to the airport by public transport feature, which suggests the most ideal route to Václav Havel Airport Prague from the current or assigned location based on the departure time of your selected flight.

The mobile application will also provide you with information about the parking options available directly at Václav Havel Airport Prague, ways of check-in and additional services, including a complete list of the shops and restaurants you can visit at the airport. You will also find information about the airport lounges and VIP services.

Prague Airport is not the provider of the Public Transport Navigation Service included in the application. This service is provided by a third party.

Novinky

Verze 2.0.1

Drobná bezpečnostní vylepšení / Minor security improvements

Hodnocení a recenze

3.0 z 5
Hodnocení: 2

Hodnocení: 2

Timmie121212 ,

Great app

Please update it with live cam and specific information about the excursions (dates and booking).

Stepan Dousek ,

unusable

unusable app. always crashes immediately after start. Last update in January 2017 suggest low maintenance.

TVS206 ,

5*

Great app / great airport

Informace

Prodejce
Letiste Praha a. s.
Velikost
8.2 MB
Kategorie
Cestování
Kompatibilita

Je požadován iOS 12.1 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

Čeština, Angličtina

Věk
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit