Snímky obrazovky iPhonu

Popis

PRAGUE COOLPASS je mobilní aplikace karty PRAGUE CARD. Navede vás do více než stovky nejlepších turistických objektů v Praze. Nová verze aplikace rovněž změní váš smartphone v mobilní kartu Prague Card, což umožňuje vstupovat do objektů pouze s telefonem jako vaší vstupenkou.

Aplikace PRAGUE COOLPASS vám dává interaktivního průvodce do vašich rukou.
Poskytuje informace o nejzajímavějších pražských památkách a návštěvnických objektech, jak se k nim nejlépe dostat, informace o pražském dopravním systému a mnoho dalšího.
Tato aplikace je plná informací o pražských návštěvnických objektech a turistických službách, každý z nich je popsán na vlastní stránce s mapou a podrobnými praktickými informacemi.

PRAGUE COOLPASS (mobilní QR kód) = PRAGUE CARD (fyzická čipová karta) - je návštěvnický pass, který vám jedinečným způsobem umožní poznat vše, co Praha nabízí. Nemusíte přemýšlet o vstupenkách a cenách. Všechno důležité je zahrnuto. Navštivte Pražský hrad, proslulé Židovské muzeum, oblíbené cíle jako ZOO Praha nebo Petřínská rozhledna, nasedněte na okružní prohlídku či romantickou plavbu po Vltavě... Všechno uvedené a mnoho dalšího je zahrnuto – vstup do celkem 60 objektů v ceně a 50 dalších se slevou, včetně exkurzí, plaveb a představení se slevou až -50%.

APLIKACE PRAGUE COOLPASS mj. poskytuje:

- Informace o pražských zónách se seznamem návštěvnických objektů, které se v nich nacházejí

- Detailní popis každého objektu či služby včetně otevírací doby, kontaktů a informací o dopravě

- Filtry pro vyhledávání objektů podle zóny (Pražský hrad, Staré Město, Židovské město ...), podle zájmové kategorie (muzeum, galerie, děti, plavba ...) nebo podle typu vstupu do objektu (zdarma, placený, zahrnutý v Prague Card, se slevou)

- Interaktivní mapy pro navigaci.

- Informace o systému MHD v Praze včetně dopravní mapy linek metra a tramvají.

- Kompletní informace Prague Card / CoolPass - jak funguje, jak ji používat a kde ji koupit.

- Užitečné turistické informace o počasí, svátcích apod.

S PRAGUE COOLPASS budete mít vždy aktuální informace o otevírací době všech objektů, o speciálních nabídkách, změnách a mimořádných uzavírkách.

Ať už jste doma nebo již v Praze, aplikace vám pomůže vytipovat objekty a služby, které vyhovují vašemu zájmu a ukáže vám cestu k nim, takže si můžete naplánovat dokonalou vlastní trasu.

Stažení a používání aplikace je zdarma, neplatíte nic, dokud se nerozhodnete koupit svůj Pass.

Novinky

Verze 1.2.18

Nová verze aplikace změní váš smartphone v mobilní kartu Prague Card, což umožňuje vstupovat do objektů pouze s telefonem jako vaší vstupenkou.

Hodnocení a recenze

5.0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Informace

Prodejce
Bookletia Marketing DMCC
Velikost
125.6 MB
Kategorie
Cestování
Kompatibilita

Je požadován iOS 10.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina, arabština, francouzština, hebrejština, holandština, italština, japonština, korejština, maďarština, němčina, polština, portugalština, rumunština, ruština, zjednodušená čínština, španělština

Věk
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit