Snímky obrazovky

Popis

Appka je 100% bez reklam, takže vaše ujeté večery nebude nic brzdit.

▸ Vymazlený retro/pop art vzhled
▸ Na ruletě jsou jména tvých přátel: stačí jen roztočit kolo
▸ Obrovská hromada obsahu zdarma na rozjezd
▸ Appka, která nastartuje vaše domácí párty nebo předkalby bez reklam, které by kazily zábavu
▸ Konečné vyhodnocení s fanty a odměnami po skončení hry, aby váš další program dostal trochu šmrnc

⋑⋑⋑ APPKA PRAVDA NEBO ÚKOL: ŽHAVÁ A SEXY RULETA ZDARMA KE STAŽENÍ

Vyzkoušej náš návrh, jak strávit skvělý večer s přáteli. Stovky otázek pro dospělé a žhavých úkolů jsou ti k dispozici zcela zdarma.

Pro ještě ujetější, žhavější a divočejší otázky stačí odemknout některé z našich placených balíčků. Připrav se otestovat své zábrany. S balíčkem Pro páry možná ve hře jeden na jednoho zjistíš, jak moc se dokážet rozdivočet ty i tvá partnerka / tvůj partner. Tahle appka je ideální volbou pro pořádně dospělou domácí party, odvázanou předkalbu nebo žhavý večer ve dvojku s tvou drahou polovičkou.

⋑⋑⋑ ŽHAVÝ MÓD PRAVDA NEBO ÚKOL PRO PÁRY (VAROVÁNÍ: JEN PRO DOSPĚLÉ)

Přesvědči se na vlastní kůži, jak moc pomáhá tento balíček navržený speciálně pro páry odbourávat veškeré zábrany. S tímto balíčkem si užiješ mnohem intimnější rundu pěkně žhavých Pravd a Úkolů. Tento herní mód byl otestován nesčetnými páry a díky vaší zpětné vazbě je také neustále vylepšován. Ale varujeme - obsah může být pořádně ŽHAVÝ. Tento balíček plný neslušného materiálu a lechtivých otázek a úkolů musí být držen mimo dosah nevinných malých dětí! Všechny otázky ti pomůžou odhalit netušené věci o tvé drahé polovičce, které sis ani ve snu nedokázal(a) představit... a taky naopak!!! A pokud jde o naše úkoly, které byly navržené, aby pořádně okořenily váš večer, doporučujeme oblíct si pod džíny něco slušivého: je víc než pravděpodobné, že v průběhu večera uvidíme, co pod těmi džíny schováváš!

⋑⋑⋑ NEJDIVOČEJŠÍ BALÍČEK PRAVD A ÚKOLŮ V OBCHODĚ

Kromě Klasického balíčku a balíčku Pro páry jsme pro vás připravili tři další balíčky pro ty nejnáruživější hráče. Balíček Hardcore je mezi našimi uživateli jasným favoritem. Pokud tě neděsí úkoly, které můžou vést k vyhazovu z práce nebo k doživotní ztrátě důstojnosti - pokud se nebráníš tomu, abys do vaší party vnesl(a) trochu vzruchu lechtivými fanty - Hardcore balíček je pro tebe ten pravý!

⋑⋑⋑ NEZAPOMEŇ NÁS OHODNOTIT!

Takže už chápeš, že jsme tady od toho, abychom vyšperkovali tvé kalby. Máme různé herní režimy pro všechny možné příležitosti.

⋑⋑⋑ VŠICHNI Z NAŠEHO TÝMU BY TI CHTĚLI PODĚKOVAT A POPŘÁT HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI TOČENÍ!

________________________________________

Our Truth or Dare offers one auto-renewing subscription option: $3.99 per week. Once you've confirmed your order, the payment will be charged to your account, with the right price for your country. The subscription will automatically renew at its end date. You can stop the automatic renewal any time. To avoid the renewal, cancel it at least 24h before the end date of your subscription. No refund is available for unused time.

Terms & conditions: https://www.applicationiphone.info/truth-or-dare-dirty-games-terms-conditions/

Privacy policy: https://www.applicationiphone.info/truth-or-dare-dirty-games-privacy-policy

Novinky

Verze 5.2.1

Zapracovali jsme na hratelnosti a obsahu, aby naše hra byla lepší než kdy dříve - stovky nových otázek a úkolů, které byly speciálně připravené pro všechny kluky i holky!
Teď máte k dispozici ještě více úkolů, které se týkají holek i kluků... věříme, že díky nám zažijete hromadu vtipných a/nebo lechtivých situací. Dejte nám vědět, pokud jste si to užili! ;)

Hodnocení a recenze

4.4 z 5
Hodnocení: 5.5 tis.

Hodnocení: 5.5 tis.

AGB. CAM ,

Abbigal and Camden

Me and my brother like playing your game is so nice this is going to be there is that it told me to do it said to write a nice comments and I do not like turning down stairs so I am doing it and this is actually true so I actually like your game it is nice but my mom doesn’t like me have a game I downloaded this while I’m watching my brother and I like playing a game I will download it again if I delete it because it is so nice and even though it’s hard we still do it we never turn down a dare and never turn down the truth

Odpověď vývojáře ,

Thank you Abbigal and Camden you are good pals 🙌

knicknamel ,

Ages over 12

This is a great app to play with friends. Only thing is you can only play one mode without having to purchase it. The questions are good and keep everyone interested.

cassidy griffi ,

The best

You guys are the best it is fun when I got to pinch Paige arm and I think you guys should make more crazy things on this cool app like this is a app app you can play when you are at a party this is so fun and make more dares plz

Informace

Prodejce
GreenTomatoMedia Limited
Velikost
137.3 MB
Kategorie
Zábava
Kompatibilita

Je požadován iOS 9.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, maďarština, norština (bokmål), němčina, polština, portugalština, ruština, turečtina, ukrajinština, španělština, švédština

Věk
17+
Občasný/mírný výskyt konzumace či odkazů na alkohol, tabák nebo drogy
Častý/intenzivní výskyt témat pro dospělé a sexuálních narážek
Občasný/mírný výskyt sexuálního obsahu či nahoty
Copyright
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikaci
  1. Pravda nebo Úkol? Premium 3,99 US$
  2. Dirty pack 3,99 US$
  3. All packs (discount) 8,99 US$

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit