Snímky obrazovky

Popis

Naši appku PRAVDA NEBO ÚKOL vyzkoušej JEN POKUD...

▸ to chceš pořádně rozjet s přáteli nebo si chceš užít žhavý večer se svou drahou polovičkou
▸ si chceš zahrát jednu z nejbláznivějších appek na trhu
▸ se chceš pořádně nakalit při pořádně lechtivé hře pravda nebo úkol
▸ chceš zjistit ta nejtemnější tajemství
▸ prostě jenom rád(a) hraješ totálně ujeté hry pro dospělé

Naši appku si zamiluješ, protože...

...po mnoha aktualizacích a nesčetných testech víme, co potřebuješ. Díky funkci palec nahoru / palec dolů, která je integrovaná v aplikaci, jsme schopni v každé aplikaci přidávat nové úkoly a pravdy, které jsou vždy psané na míru všem pořádně ulítlým hráčům!

Nezklameme tě, protože...

...stažení je zdarma a obsahuje první herní mód, který můžeš okamžitě spustit a vyzkoušet. Je to prostě. 0 reklam, 100% záruka. Žádné opakované žádosti o týdenní nebo měsíční předplatné. Můžeš si užít hodiny a hodiny hry pravda nebo úkol zdarma a bez závazků.

A ještě něco...

...hru může hrát opravdu každý! Tisíce pravd a úkolů a sexuálních hrátek pro páry čekají na vás, každá ještě ujetější a lechtivější, než ty předchozí.

▸ S přáteli (zvol si je moudře!) ▸

Už jsi zažil(a) dost párty, takže víš, že občas zábava trochu vázne. Pokud is ale naši hru pravda nebo úkol zahraješ s přáteli - ideálně s kluky A holkami - určitě zboříš veškerá tabu. Během chvilky budou všichni hráči dělat neskutečné blbosti. Tahle párty appka byla navržena dospělými pro dospělé!

▸ V páru, ať už hetero nebo homo ▸

Naše lechtivé hry jsou navrhovány tak, aby byly ideální i pro páry. Rychlá runda lechtivé hry Pravda nebo Úkol zaručí, že se svou drahou polovičkou zažiješ něco pořádně divokého. Naše žhavé úkoly a dráždivé otázky pořádně nastartujou atmosféru ve tvé ložnici. Příklad? "Pokud je jí moc teplo, strč jí kostku ledu mezi její... " Jo, tahle erotická Pravda nebo Úkol pro dospělé představuje skvělý způsob, jak okořenit váš sexuální život a prozkoumat temnou stranu partnerky/partnera. Připraveni na pořádně žhavý večer? Je jen na vás, jak daleko to necháte dojít...

▸ S holkama na pořádně žhavé dámské jízdě ▸

Kombinace dámské jízdy s lechtivou hrou Pravda nebo Úkol představuje zaručený recept na úspěch. Zjisti ta nejšílenější tajemství svých kamarádek! A nevadí, pokud kamarádka na sebe nebude chtít nic vyslepičit, naše appka nabízí dostatek lechtivých a ujetých úkolů, takže ostudě se nevyhne! Teď už nikdo nebude říkat, že holčičí jízdy jsou trapné a nudné??

▸ S kámoši - s tou nejhustší bandou ▸

I kluci mají svá tajemství a chlapi ještě víc! Je čas vykopat nějakou pořádnou špínu. Pokud si myslíš, že o svých parťácích víš úplně všechno, naše extrémní hra Pravda nebo Úkol tě zaručeně vyvede z omylu. Kdo chce zjistit, jací jsou doopravdy jeho parťáci?

___________________________________

- Nezapomeň, co se stane v Pravdě nebo Úkolu, zůstane v Pravdě nebo Úkolu....
- Nikdo nesmí být nucen, aby splnil nějaký úkol nebo odpovídal na otázku, která mu/jí není příjemná.
- Pro vaši vlastní bezpečnost to s alkoholem nepřehánějte!
- NIKDY nesedejte za volant pod vlivem!
- Obsahuje nákupy v aplikaci.

___________________________________

Premium pack & features subscription:

Our Truth or Dare offers two auto-renewing subscription options: $3.99 per week or $11.99 per month. Once you've confirmed your order, the payment will be charged to your account, with the right price for your country. The subscription will automatically renew at its end date. You can stop the automatic renewal any time. To avoid the renewal, cancel it at least 24h before the end date of your subscription. No refund is available for unused time.

Terms & conditions: https://www.applicationiphone.info/truth-or-dare-dirty-games-terms-conditions/

Privacy policy: https://www.applicationiphone.info/truth-or-dare-dirty-games-privacy-policy/

Novinky

Verze 4.10

Hou hou hou~ Nejlepší, ano, čtete dobře, nejlepší hra Pravda nebo úkol přechází do vánočního režimu a přináší vám speciální verzi:
- Minihra s překvapením během hry
- Limitovaná designová edice jen pro tuto příležitost

Hodnocení a recenze

4.4 z 5
Hodnocení: 1.5 tis.

Hodnocení: 1.5 tis.

Beyou Black ,

Great

I love the game, but if I could add one thing it would be to be able to add more that two people in a dare. I have a custom dare that requires three people, so I said to do it to the last/next person who got/gets to skip a dare. It doesn’t help when it’s the end of the game or when you can’t remember the last person to skip a dare, but otherwise I love the game.

Svenskmamma702 ,

Best truth or dare game ever!!!

I love this game cause it’s unique. Your also able to add players into your game while the game is going so no leaving of any game is necessary. The fact that there are different categories makes this game a lot more exciting. My dare: Player 1 and 2 both stare face to face, they have to slowly get closer to each other and the first one to chicken out loses, while the winner chooses who the loser kisses.😘

Stressedcollegestudent113 ,

Best truth or dare app 🤩

This app is easily the most fun 😏 we’ve had in quarantine. The title says it all , rest assured you won’t walk away from a game on this app disappointed, by the app or your partner 😈😈If you want a fun time and memories you’ll both laugh about later on, download it! 🎉 Oh and the paid version may be a little pricy, but I know for a fact it’s worth every penny 😏

Informace

Prodejce
GreenTomatoMedia Limited
Velikost
116.3 MB
Kategorie
Zábava
Kompatibilita

Je požadován iOS 9.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina, chorvatština, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, maďarština, norština (bokmål), němčina, polština, portugalština, rumunština, ruština, turečtina, ukrajinština, řečtina, španělština, švédština

Věk
17+
Častý/intenzivní výskyt témat pro dospělé a sexuálních narážek
Občasný/mírný výskyt sexuálního obsahu či nahoty
Občasný/mírný výskyt konzumace či odkazů na alkohol, tabák nebo drogy
Copyright
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikaci
  1. Pravda nebo Úkol? Premium 3,99 US$
  2. Unlock Dirty pack 3,99 US$
  3. All packs with a discount 8,99 US$

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit