PrimoFlex 4+

BBros L.L.C.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

PrimoFlex Home operon në industrin e tekstilit shtëpiak tani që një kohë të gjatë duke prodhuarë:
Dyshekë të ndryshëm, Jastëk, Çarçafë, Jorgan, Mbulesa etj të gjitha në Fabriken e Tekstilit shtëpiak
në Pejë.

PrimoFlex Home ka një Ekip të ri dhe Dinamik të cilët për së afërmi i ndjekin kërkesat dhe nevojat e
klientëve, kapacitet të prodhimit të lartë dhe dërgesa të shpejta të produkteve kualitetive që të ju mundësojë klientëve ta ken produktin me çmimin e duhur.

What’s New

Version 1.0.11

Bugs Fixed

App Privacy

The developer, BBros L.L.C., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Artmotion
Entertainment
Klan Kosova
Magazines & Newspapers
Autoshkollaime
Education
Suna Sport
Shopping
ndreqe
Utilities
Comodita Home
Lifestyle

You Might Also Like

Buy Kanat
Shopping
Veturaneshitje.com
Shopping
Gentli
Shopping
Viva Fresh
Shopping
myWorld Benefits
Shopping
AUTODOC: buy quality car parts
Shopping