iPhone Screenshots

Description

ProfiAuto Manager to aplikacja przeznaczona dla właścicieli warsztatów.

ProfiAuto Manager to aplikacja przeznaczona dla właścicieli warsztatów zrzeszonych w programie ProfiAuto. W łatwy i intuicyjny sposób pozwala na kontakt z  kierowcami, którzy chcieliby zrealizować wybraną usługę serwisową, a także stanowi mobilny asystent każdego managera warsztatu, która za pomocą kilku kliknięć pozwala na przyjęcie, wycenę a nawet ustalenie terminu odbioru wybranego pojazdu po skończonej usłudze.

Użytkownicy dostają do dyspozycji wiele funkcjonalności, ułatwiających kontakt z klientami używającymi komplementarnej aplikacji ProfiAuto. Wbudowany kalendarz przyjęć i odbiorów pozwala na bardzo precyzyjne określenie czasu wykonania usługi. Warsztat ma również możliwość konfiguracji wszystkich istotnych danych takich jak nazwa, opis czy adres oraz personalizacje swojego wizerunku dzięki wbudowanej galerii zdjęć.

Cały proces jest krótki i przejrzysty. Po przyjęciu zgłoszenia, kierowane jest ono do wyceny, która w dalszej kolejności akceptowana jest przez klienta końcowego. Następnie (po wykonanej pracy) warsztat wyznacza termin odbioru pojazdu.

Aplikacja ProfiAuto Manager jest darmowa, by jednak z niej skorzystać, konieczna jest weryfikacja danych użytkownika przez autoryzowanego przedstawiciela sieci ProfiAuto. Można ją uzyskać kontaktując się poprzez adres uslugi@profi.auto.pl

What’s New

Version 2.15.7

- Obsługa kierowców flotowych MOTO Flota
- Poprawki błędów i usprawnienia

Information

Seller
Moto-Profil Sp. z o. o.
Size
249 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech, Polish, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Moto-Profil Sp. z o. o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like