Screenshots

Description

Věříme, že i vy se můžete posunout dál. Proto vám přinášíme mobilní aplikaci, díky které si přehrajete každou naší vzdělávací i odpočinkovou audioknihu. Načerpáte inspiraci, podpoříte kreativitu, nabudíte se motivací. Kdekoliv, kdykoliv a jednoduše.

Sbírejte moudra a bavte se s mobilní aplikací, která slouží k přehrávání audioknih zakoupených na webu ProgresGuru.

Aplikace, která vám ulehčí cestu k poslechu:

- přehrávání s funkcí „záložky“ při poslechu
- výběr konkrétní stopy a další funkce klasického přehrávače
- propojení s webem, snadný přístup k zakoupeným audioknihám
- rychlé notifikace o novinkách, výhodných akcích, slevách
- intuitivní ovládání

Pohodlné přehrávání odkudkoliv

Aplikace vám poslouží pro přehrávání audioknih ať už jste kdekoliv. Funguje jako klasický přehrávač. Pamatuje si, kde skončíte – můžete klidně poslouchat několik audioknih najednou. Dovolí vám také vybírat si konkrétní stopy nahrávek.


Koupili jste si audioknihu a máte ji jen na webu? Došla vám na cestě inspirace? S aplikací se kdykoliv snadno dostanete ke svým zakoupeným audioknihám. Můžete si je stahovat, kupovat nové. Zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujete.

Stále v obraze o novinkách a akcích

Neunikne vám žádná čerstvá „ryba“ z našeho rybníka. Aplikace vás informuje o nově vydaných audioknihách, o speciálních akcích, výhodných nabídkách a slevách. Hlídá věci, na které vy myslet nemusíte.

Intuitivní ovládání

Jakmile se do aplikace jednou přihlásíte, už ji umíte ovládat. Práce s aplikací je velice jednoduchá – přes hlavní stránku a menu procházíte všechny svoje zakoupené audioknihy, přehráváte je a kupujete si nové.

Jak aplikace funguje

Po stažení aplikace se buď přihlásíte, nebo zaregistrujete. Pokud už máte na webu ProgresGuru ve své „poličce“ audioknihy, po přihlášení si je můžete stáhnout do svého mobilu a rovnou poslouchat. Pokud ne, jednu jsme vám tam nahráli zdarma.

První registrace vás přesměruje na náš web, kde si koupíte svou první audioknihu. Při dalším přihlášení se vám na začátku objeví seznam zakoupených audioknih. Do mobilu může stáhnout všechny, nebo každou zvlášť. Stejně tak promazávat. Ukládají se na vnitřní paměť telefonu.

Hodně zábavy při poslechu!

What’s New

Version 1.4.24

bug fixes, oprava bluetooth

Information

Seller
Progres Guru s.r.o.
Size
33 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© ProgresGuru
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like