QR Kütüphane 4+

QR YAZILIM VE EGITIM TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI

iPad için tasarlandı

    • Ücretsiz

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Zaman, hayatın her evresinde önemli bir paya sahiptir. Telafisi olmayan, insana eksi ve artılarını kazandıran ‘zaman’ kavramına hangi alışkanlıkları sığdırıyoruz?

Değişen ve gelişen dünyada çocuklarımızın okuyarak daha bilinçli birer birey olma yolunda onlara eşlik edecek olan QR Kütüphane, öğrencilerimizin hem okuyup hem de ödüller kazanabileceği; veli ile öğretmenlerin de günlük/haftalık/aylık ve dönemlik olmak üzere okuma performansı analizlerini görebileceği bir dijital okuma platformudur.

QR Kütüphane uygulamasını indirip duvarlarınıza uygulayacağınız binlerce görseli taratabilir, okumaya başlayabilirsiniz.Ayrıca 25.000 kitabı barındıran kütüphanemizden yaş ve kategorilere göre kitapları seçebilir, kurumunuza özel bir kütüphane tasarlayabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 6.0.0

Bazı hatalar giderildi, okuma düzeltmeleri yapıldı.

Uygulama Gizliliği

QR YAZILIM VE EGITIM TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

Vatandaşlık Altın Bilgiler
Education
KVA Öğrenci
Education
Kpss Soru Cevap - BA
Education
Kozakaraca Dijital
Education
Yeni Nesil Öğrenci
Education
Maraton Öğrenci
Education