QR-Pay 4+

City World Group LLC

Designed for iPhone

    • 5.0 • 3 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Платіжний додаток «QR Pay»

«QR Pay» - мобільний додаток для оплати або Ваш особистий мобільний гаманець, який завжди під рукою.

«QR Pay» допоможе провести онлайн платежі за допомогою спеціального посилання для оплати або генерації QR-code. Додаток «QR Pay» - це корисний інструмент для всіх, хто часто відправляє або отримує на свою картку онлайн оплату, робить покупки в інтернеті і відстежує свої платежі.

Які функції має додаток «QR Pay»

1. Виставлення рахунків. Відразу в додатку одержувач формує рахунок для оплати, щоб відправити його відправнику у вигляді посилання або QR-коду. При формуванні платежу одночасно можна додати до нього коментар і вибрати, яка зі сторін сплачує комісію.
Людина, яка отримала посилання для оплати, може провести платіж через QR-код або перейти за посиланням і завершити платіжну операцію. При цьому способі оплати виключені помилки в реквізитах, оскільки всі дані одержувача додаються автоматично.
Історію платежів користувач додатка побачить в підменю «Рахунки», де окремо зберігаються неоплачені і проведені рахунки.

2. Вбудований сканер QR кодів. Ще не в кожній моделі смартфона є функція сканера, тому для зручності користування ми додали її в додаток. Тепер можна сканувати будь-які QR-code.

3. Переказ грошей з картки на картку. У додатку доступна функція переказу грошей з картки на картку. Крім комісії за проведення платежу користувачі не платять інші збори.

З додатком «QR Pay» Вам будуть доступні і інші функції:
• Оплата або переказ грошей в будь-який час 24/7;
• Збереження шаблону для проведення повторних операцій;
• Отримання переказів на свою картку;
• Оплата по QR-code або згенерованим посиланням за пару секунд;
• Історія платежів в одному місці.

Як зареєструватися в додатку «QR Pay»?

Реєстрація в «QR Pay» проходить швидко і легко. Для цього після встановлення програми досить вказати номер свого телефону і придумати особистий PIN-код для входу. Додатково для захисту особистих даних можна використовувати вхід за відбитком пальця.

Як прив'язати банківську картку?

Зайдіть в підменю «Картки», щоб прив'язати до додатка свою банківську картку. Для цього потрібно навести сканер на вашу картку і підтвердити операцію. Або вручну впишіть номер картки. І все, Вам доступні всі послуги по відправці або приймання платежів.

У «QR Pay» зручний і простий інтерфейс з підказками, Ви швидко освоїте онлайн-платежі.

What’s New

Version 1.0.1

Незначні виправлення.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

shahed0765 ,

Excellent

Very good performance,perfect scanning app,I like that ,everyone use that.

nikabutxu ,

.

Я использую это приложение практически со дня его создания. не могу подобрать слов, как он мне помогает. Qr-Pay просто потрясающий. быстрый, компактный и удобный ..

samanehla ,

Review

Очень высокая скорость и отличная.Спасибо создателям этой программы.

App Privacy

The developer, City World Group LLC, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Business
Finance
Finance
Business
Business
Entertainment

You Might Also Like

Finance
Finance
Business
Finance
Business
Finance