QuickApp 4+

QUICK RIDE SP Z.O O SP K

Designed for iPhone

    • 1.0 • 2 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

QUICK nieustannie się rozwija. Po całkowitej metamorfozie jaką przeszła nasza aplikacja oraz wymianie floty na nową staliśmy się bez wątpienia liderem w branży sharingu hulajnóg elektrycznych w północnej części Polski.Nasza aplikacja jest prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna. Z tego względu cały proces ściągnięcia aplikacji, rejestracji oraz dodania formy płatności powinien zająć Ci nie dłużej niż dwie minuty. Wprowadzone zmiany dają użytkownikowi ogrom możliwości zarówno jeśli chodzi o sposób przemieszczania się, jak również czerpanie przyjemności z tej przejażdżki, po posiadanie wpływu na wysokość poniesionych opłat. Szeroka gama pakietów i promocji sprawia, że przejażdżki stają się jeszcze tańsze, a możliwość realizacji przejazdów grupowych (korzystania z czterech hulajnóg na jednej aplikacji) pozwala cieszyć się podróżą całymi rodzinami lub w sporym gronie znajomych.System wynajmu hulajnóg jest bardzo wygodny dla użytkownika- wystarczy zaparkować nią w dowolnym, nieutrudniającym poruszania się innym użytkownikom miejscu. Chcąc zadbać o porządek na terenie miast w których jesteśmy, wprowadziliśmy także możliwość odstawiania hulajnóg w naszych spotach i stojakach rowerowych.


Dla tych co lubią rywalizacje stworzyliśmy specjalny ranking przejechanych minut, a na koniec miesiąca trzy osoby, które mają ich najwięcej otrzymują od nas darmowe minuty! Nasze hulajnogi to często nie tylko najwygodniejszy środek transportu, ale także wspaniały sposób spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.Aktualnie z naszych usług możecie korzystać na terenie Trójmiasta, Szczecina, Kołobrzegu i Zielonej Góry. Ale to z pewnością nie koniec naszego rozwoju. W niedługim czasie chcemy się pojawić także w innych polskich miastach. Możecie się nimi poruszać się zgodnie z polskim prawem wyłącznie po chodnikach, uważając przy tym na pieszych z maksymalną prędkością 20km/h.Nie pobieramy opłaty startowej, a każda rozpoczęta minuta wypożyczenia to 0,60 zł. Dodatkowo mamy możliwość rezerwacji hulajnogi (0,10 zł/ min) oraz zapauzowania przejazdu (0,10zł/ min). Opłata końcowa w wysokości 3 zł naliczana jest w przypadku, gdy Użytkownik nie pozostawi hulajnogi w wyznaczonym miejscu (litera P na mapie w aplikacji). W swojej ofercie posiadamy pakiety i promocje, które znacząco obniżają łączne koszty przejazdu.

What’s New

Version 1.0.50

Bug fixes

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Etonx ,

Absolute crap. beware

App wouldn’t load after eating my 100 pln

HeyyNessaa ,

Waste of Time

The app doesn’t even work. You scan the code on the scooter and the website isn’t available. Download the app and it prompts you to put in your phone number so they can send you a code and the code never sends.

n3Kro ,

Crashe

Odznaczylem marketingowy spam przy instalacji i apka crashuje za kazdym razem przy uruchomieniu…

App Privacy

The developer, QUICK RIDE SP Z.O O SP K, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

KOLEO
Travel
Portal Pasażera
Travel
BILKOM Bilety
Travel
Roovee
Travel
Yanosik
Navigation
Jakdojade - Timetables
Travel