Radio Kiss 4+

Media club s.r.o.

Navrženo pro iPad

    • 5,0 • Hodnocení: 2
    • Bezplatné

Snímky obrazovky

Popis

Jedinečná možnost live vysílání, novinky, soutěže, chat a mnoho dalších nepostradatelných informací z prostředí rádia Kiss pro váš telefon.

Novinky

Verze 5.0.6

Aktualizace vysílacích streamů

Hodnocení a recenze

5,0 z 5
Hodnocení: 2

Hodnocení: 2

Vitek Florida ,

Super

Apka je fakt bozi. Obrovskej krok vpred v online vysilani. Aplikaci pres kterou jsem Vas poslouchal do ted ve statech muzu smazat.

Aplikace je super designem, svou prehlednosti a hlavne svoji jednoduchosti. Staci jeden dotek obrazovky a dostanete se presne k tomu, co potrebujete ci hledate. Uvodni slovo ke kazdemu moderatorovi = 👍👍 mega super, pobavilo. Posloucham Radio Kiss jiz od dob Kiss Hady (Brno) a posloucham dal i za velkou louzi skoro non-stop (v praci, aute, dilne, na plazi 😃 …) Jen tak dal, drzim palce. Diky za to co delate

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Media club s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Další od tohoto vývojáře

Music
Music
Music
Music
Music

Také by se vám mohlo líbit

Music
Music
Music
Music
Music
Music