Radio Pogoda 4+

AGORA SA

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Lubisz Radio Pogoda i chciałbyś cały czas słuchać najpiękniejszych melodii? Teraz to możliwe! Przedstawiamy darmową i prostą w obsłudze aplikację Radia Pogoda. Dzięki aplikacji jako pierwszy otrzymasz informacje o konkursach i akcjach specjalnych, będziesz mógł łatwo się z nami kontaktować.

Dostaniesz dostęp do wyjątkowych budzików, które umilą Ci wstawanie każdego dnia.
Dzięki aplikacji Radio Pogoda i najpiękniejsze melodie, będą cały czas w zasięgu Twojej dłoni.

- - - Najpiękniejsze melodie! - - -
Radio Pogoda to muzyka, gwiazdy, aktualności i doskonała zabawa! Nadajemy zgodnie z hasłem „Najpiękniejsze Melodie”. To właśnie one są dla nas najważniejsze i dlatego większość naszych programów opiera się na tematyce muzycznej. W naszych audycjach znajdziecie też treści dotyczące filmu, teatru, książek, zdrowego stylu życia i sportu.

Na antenie Radia Pogoda znajdziecie przeboje z lat 20., 30, 40 aż tych z lat 60. Wszystkie gwarantują dobry nastrój i uśmiech.

Wśród najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki pojawiają się w Radiu Pogoda, znajdują się m.in. Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Mieczysław Fogg, Czerwone Gitary, Dwa Plus Jeden, Irena Santor, Eugeniusz Bodo czy Hanka Ordonówna.

Swoje programy w Radiu Pogoda mają popularne gwiazdy: Zygmunt Chajzer, Robert Janowski, Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.
Towarzyszymy Wam przez cały dzień w programach Pogodny Poranek Radia Pogoda, Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego, Pogodni Panowie czy Gość Radia Pogoda.

W naszych wywiadach poznacie bliżej gwiazdy, które codziennie śpiewają najpiękniejsze melodie w Radiu Pogoda - Irenę Santor, Marylę Rodowicz, Edytę Geppert, Halinę Kunicką
Radio Pogoda usłyszycie w takich miastach jak Gdańsk, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków oraz w internecie.

Na radiopogoda.pl dostępna jest transmisja online Radia oraz archiwum podcastów wyemitowanych na antenie. Są tam również newsy, ciekawostki i quizy muzyczne, konkursy, fragmenty wywiadów z gwiazdami w formie wideo, zapowiedzi i relacje z koncertów, informacje o radiowych akcjach specjalnych, konkursach i wiele innych interesujących, rozrywkowych treści.

Jak być jeszcze bliżej naszej rozgłośni? Zapraszamy Was na oficjalny profil Radia Pogoda na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam najnowsze treści związane z muzyką, zdjęcia zza kulis naszych audycji i ogłoszenia o konkursach.

Radio Pogoda działa na rynku radiowym od 2015 roku.

What’s New

Version 2.2.0

Poprawki do zgłoszonych uwag.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, AGORA SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Music
Games
Music
News
Entertainment
News

You Might Also Like

Music
Music
Music
Music
Music
Music