Screenshots

Description

Lubisz Radio Pogoda i chciałbyś cały czas słuchać najpiękniejszych melodii? Teraz to możliwe! Przedstawiamy darmową i prostą w obsłudze aplikację Radia Pogoda. Dzięki aplikacji jako pierwszy otrzymasz informacje o konkursach i akcjach specjalnych, będziesz mógł łatwo się z nami kontaktować.

Dostaniesz dostęp do wyjątkowych budzików, które umilą Ci wstawanie każdego dnia.
Dzięki aplikacji Radio Pogoda i najpiękniejsze melodie, będą cały czas w zasięgu Twojej dłoni.

- - - Najpiękniejsze melodie! - - -
Radio Pogoda to muzyka, gwiazdy, aktualności i doskonała zabawa! Nadajemy zgodnie z hasłem „Najpiękniejsze Melodie”. To właśnie one są dla nas najważniejsze i dlatego większość naszych programów opiera się na tematyce muzycznej. W naszych audycjach znajdziecie też treści dotyczące filmu, teatru, książek, zdrowego stylu życia i sportu.

Na antenie Radia Pogoda znajdziecie przeboje z lat 20., 30, 40 aż tych z lat 60. Wszystkie gwarantują dobry nastrój i uśmiech.

Wśród najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki pojawiają się w Radiu Pogoda, znajdują się m.in. Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Mieczysław Fogg, Czerwone Gitary, Dwa Plus Jeden, Irena Santor, Eugeniusz Bodo czy Hanka Ordonówna.

Swoje programy w Radiu Pogoda mają popularne gwiazdy: Zygmunt Chajzer, Robert Janowski, Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.
Towarzyszymy Wam przez cały dzień w programach Pogodny Poranek Radia Pogoda, Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego, Pogodni Panowie czy Gość Radia Pogoda.

W naszych wywiadach poznacie bliżej gwiazdy, które codziennie śpiewają najpiękniejsze melodie w Radiu Pogoda - Irenę Santor, Marylę Rodowicz, Edytę Geppert, Halinę Kunicką
Radio Pogoda usłyszycie w takich miastach jak Gdańsk, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków oraz w internecie.

Na radiopogoda.pl dostępna jest transmisja online Radia oraz archiwum podcastów wyemitowanych na antenie. Są tam również newsy, ciekawostki i quizy muzyczne, konkursy, fragmenty wywiadów z gwiazdami w formie wideo, zapowiedzi i relacje z koncertów, informacje o radiowych akcjach specjalnych, konkursach i wiele innych interesujących, rozrywkowych treści.

Jak być jeszcze bliżej naszej rozgłośni? Zapraszamy Was na oficjalny profil Radia Pogoda na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam najnowsze treści związane z muzyką, zdjęcia zza kulis naszych audycji i ogłoszenia o konkursach.

Radio Pogoda działa na rynku radiowym od 2015 roku.

What’s New

Version 2.1.3

Poprawki zgłaszanych błędów.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Agora S.A
Size
45.6 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like