Radio Pogoda 4+

AGORA SA

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Lubisz Radio Pogoda i chciałbyś cały czas słuchać najpiękniejszych melodii? Teraz to możliwe! Przedstawiamy darmową i prostą w obsłudze aplikację Radia Pogoda. Dzięki aplikacji jako pierwszy otrzymasz informacje o konkursach i akcjach specjalnych, będziesz mógł łatwo się z nami kontaktować.

Radio Pogoda to muzyka, gwiazdy, aktualności i doskonała zabawa! Nadajemy zgodnie z hasłem „Najpiękniejsze Melodie”. To właśnie one są dla nas najważniejsze i dlatego większość naszych programów opiera się na tematyce muzycznej. W naszych audycjach znajdziecie też treści dotyczące filmu, teatru, książek, zdrowego stylu życia i sportu.

Na antenie Radia Pogoda znajdziecie największe muzyczne przeboje z lat 20., 30, 40 aż tych z lat 60 - a w naszych wywiadach poznacie bliżej gwiazdy, które na co dzień śpiewają te najpiękniejsze melodie. Piosenki na naszej antenie gwarantują dobry nastrój i uśmiech.

Na stronie internetowej radiopogoda.pl dostępna jest transmisja online Radia oraz podcasty z audycji emitowanych na antenie. Są tam również newsy, ciekawostki i quizy muzyczne, konkursy, fragmenty wywiadów z gwiazdami w formie wideo, zapowiedzi i relacje z koncertów, informacje o radiowych akcjach specjalnych, konkursach i wiele innych interesujących, rozrywkowych treści.

Jak być jeszcze bliżej naszej rozgłośni? Zapraszamy Was na oficjalny profil Radia Pogoda na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam najnowsze treści związane z muzyką, zdjęcia zza kulis naszych audycji i ogłoszenia o konkursach.

Radio Pogoda działa na rynku radiowym od 2015 roku i jest dostępne dla słuchaczy radia naziemnego w takich miastach jak Gdańsk, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków oraz w internecie.

––– Klauzula dot. prywatności –––Administratorem danych osobowych przetwarzanych w aplikacji jest Grupa Radiowa Agory, Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Dane te są przetwarzane głównie w celu obsługi konta użytkownika, a także w celach marketingowych, w tym profilowania. Pozostałe informacje dot. przetwarzanych przez nas danych osobowych oraz Twoich prawach z tym związanych znajdziesz w Polityce Prywatności: https://radioagora.pl/prywatnosc-gra

What’s New

Version 2.4.1

Aktualizacja zawiera drobne poprawki błędów wykrytych w aplikacji.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, AGORA SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

News
News
News
Sports
Music
Books

You Might Also Like

Music
Music
Music
Music
Music
Music