Screenshots

Description

Türkiye’nin Yeni Radyo Platformu Radyonusec.com İOS 11 Versiyonu ile karşınızda tamamı yenilenen Tasarımı ile Sizlerle..

Radyonu Seç uygulaması Türkiye’deki birçok radyoyu kapsamaktadır HD kalitesindeki ses ile sizlere tarzınızı yaşatmanın keyfini ücretsiz olarak sunmaktadır.. Radyonu Seç Sürekli Güncellenerek Yeni Radyolar ve yeni tarzlarla sizlerle buluşmaktadır.. RADYO dinlemenin kalitesini yaşamak için uygulamamızı indirmenizi tavsiye ederiz.

Radyonu Seç Özellikleri ;

Radyonu Seç RADYO Uygulaması ile Kategorileri gezerek tarzını belli edip sizin tarzınıza en yakın radyoyu seçerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde radyo dinleyebilirsiniz radyo dinlerken aynı zamanda internet keyfinide yarıda bırakmamış olursunuz Radyonu Seç RADYO uygulaması arka planda da çalışmaktadır..

Radyonu Seç yeni tasarımında artık beğendiğiniz radyoları favorilere ekleyebilir ve dilediğinizde tek tuş ile favori radyolarınızı tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Radyonu Seç şimdi daha dijital, çalışmayan veya herhangi bir konuda iletişime geçmek için 7/24 saat iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz..

Radyonuz var ve Radyonu Seç Platformunda radyonuzun bulunmasını istiyorsunuz bize ulaşın bölümünden veya radyo@radyonusec.com adresine mail atarak radyonuzun HD kaliteli ve sorunsuz çalıştığından emin olduktan sonra Radyonu Seç Platformunda bulunmasını sağlıyoruz.

Çok yakında yeni özelliklerle görüşmek üzere..

What’s New

Version 3.1.4

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

Kullanıcı deneyimini gelistştirmek için güncellemeler yapıldı.

App Privacy

The developer, Selcuk Dalaslan, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like