Radyo Meyhane: Bir Duble Müzik 4+

Cagatay Can Saka

Designed for iPad

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Radyo Meyhane olarak her türlü sohbete, sofraya, mekana ve ortama eşlik eden Modern Meyhane Müziklerini sınırsız, kesintisiz ve de reklamsız olarak sana getirdik!

► KESİNTİSİZ MÜZİK KEYFİ
Sürekli yanı başında; bazen neşe'ye bazen keder'e bazen tek'liğie bazen kalabalık'lara eşlik ederken aslında her anına ortak olmak için harekete geçtik ve sana Radyo Meyhane'yi getirdik. Müslüm Gürses’ten günümüz Pop şarkılarına; Neşet Baba'dan Müzeyyen Senar’a Modern Meyhane müziklerini indir, her yerde reklamsız, sınırsız ve kesintisiz olarak cep telefonundan dinle.

► TÜM MÜZİK KATEGORİLERİNDEN SEÇME ŞARKILAR
Radyo Meyhane ile o asla vazgeçilmeyen Arabesk ve Türk Sanat müziği şarkılarını hem orijinal hem de farklı lezzetteki cover yorumları ile dinleyebilirsin. Aynı zamanda ismi şarkı sözü gibi olan yeni grupların en içe işleyen hareketli ve duygusal şarkılarını, Pop müziklerin sofralara ve sohbetlere eşlik eden en özel yorumlarını ve birçok farklı müzik kategorisinin içkilere eşlik eden baharatlı tınılarını da bir arada bulabileceğin, dinlerken bir uçtan uca savrulup "buraya da nasıl geldik, ne güzel oldu" diyeceğin bir radyo yaptık senin için. Unutulamayacak bir Türkü duyarsan da şaşırma, hepsi bizim için, hepsi birbirinden güzel.

► ÜCRETSİZ RADYO DİNLE
Şarkılara sınır koymak olmazdı; radyomuzda müziği senin için sınırsız yaptık. Dinlerken kendine ve arkadaşlarına dal diye reklamları aramıza almadık. Çeşitli türleri Modern Meyhane konsepti ile harmanladık. Bazen hep duyduğun bir şarkıyı ama bazen de bilmediğin ama kendini dinleten bir şarkıyı çalacağız sana. Seni en beklenmedik şekilde en unutulmaz anlarına götürmek için. Kendini kaybedeceğin, kaybolacağın, duygulara anılara ve hayallere dalacağın bir radyo yaptık, senin için. Sen orda kaybol diye, sen orda kendini bul diye, sen orda müzikle çoğal diye. Çoğu zaman çalan şarkı, “Ah be!” dedirtecek; ne çalarsa çalsın Radyo Meyhane her ortama her ana eşlik edecek. Uygulamayı indir, sınırsız müzik keyfine hemen başla.

► REKLAMSIZ RADYO PLATFORMU
Müziğin keyfini reklamlara kurban etmedik. Her mecrada bizi takip eden reklamlar burada yok. Reklamsız müzik dinlemek hayal değil, burada gerçek. Uygulama içi satın alımlar gözükse de telaşlanma, bu sadece -eğer istersen- bahşiş bırakman için. Reklamsız ve kesintisiz müzik keyfin ücretsiz. Uygulamayı indirmek ücretsiz; 7 gün 24 saat müzik ücretsiz. Bazen biz de gerçek olduğuna inanamıyoruz.

► ÖZENLE SEÇİLMİŞ ŞARKILAR
Sen playlist'lerde uğraşma, liste bitince neye geçeceğini düşünme diye, biz çok çalıştık. Radyo Meyhane liste derdinden sıradaki ne olsun derdinden kurtulman için müzik direktörlerimiz günün saatine ve ritmine uygun müzik seçimlerini özenle yaptı. Ruhu satılık olmayan Radyo Meyhane ile reklamsız müzik keyfi hep seninle. Yemeklere, yolculuklara, arkadaş ortamlarına ve bazen tek başına kaldığında, kesintisiz şarkılarıyla sana eşlik edebilecek yoldaş bir radyo. Bir radyodan çok daha fazlası değil, olması gereken radyo.

► ŞARKI İSTE VE PAYLAŞ
Sosyal Medya hususunda bir ünlü değiliz belki ama bizim de güzel paylaşımlarımız var. Twitter’da Elon Musk kadar ünlü olamadık henüz ama bu konuda ona rakibiz. Uygulamamız her telefona uygun şekilde var, biz kullandığın telefona göre seni ayırmıyoruz. Sonuçta her ortamın müziklerini sınırsız çalıyoruz diyoruz. Uygulamayı indirdiğinde ise sana dolambaçlı yollardan değil kendimiz kadar sade bir ekrandan kesintisiz müzik ile eşlik ediyoruz. Radyonun vazgeçilmezi olan ‘sıradaki şarkı sana gelsin' tadında “Şarkı İste” butonuyla peçeteye yazar gibi şarkı istemene de tamamdır diyoruz. Aç, istediğin gibi dinle, saat ayarını yap, olur da uyuya kalırsın, işin çıkar, “Susacağımız zamanı da biliriz” diyerek belirlediğin saatte kapanışımızı da yapıyoruz. Dinlediğin şarkıyı sosyal medyada duyurmak istersen paylaş butonu ile istediğin mecrada da paylaşabiliyorsun. Bir kuş sütümüz eksik özetle, ileride onu da eklemeyi düşünüyoruz

What’s New

Version 1.3.3

- Şarkı istek özelliği eklendi
- Uyku zamanı özelliği eklendi
- Görsel iyileştirmeler yapıldı

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Cagatay Can Saka, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Türkü Radyo
Music
Radyo Alaturka
Music
Mamas FM
Music
Blue Karadeniz Radyo
Music
Alem FM
Music
Damar Fm
Music