iPhone Screenshots

Description

Upozornění: Aplikace je přístupná pouze uživatelům se speciálním typem oprávnění, pro přístup, kontaktujte prosím svého osobního bankéře. 

Mobilní RBroker je nativní aplikace Raiffeisenbank, která Vám nabízí vysoký komfort a flexibilitu při používání investičních služeb. Majiteli investičního portfolia s cennými papíry nebo DCD nabízí aplikace okamžitou kontrolu investovaného majetku a zároveň pružně a rychle reagovat na aktuální změny na kapitálovém a finačním trhu. Můžete zadávat nákupní či prodejní pokyny, zadávat požadavky na nové DCD obchody, ověřovat stav svých portfolií a to vše rychleji, než kdykoliv předtím. Aplikace je navržena pro snadné ovládání, obsahuje přehledné zobrazení podstatných informací o portfoliích a zasílání nákupních či prodejních pokynů. 

Raiffeisenbank již tradičně klade nejvyšší důraz na bezpečnost všech svých produktů a ani Mobilní RBroker není výjimkou. Stejně tak jako u Mobilního eKonta je aplikace zabezpečena unikátním certifikačním prostředkem Smartphone electronic key, který zajistí naprosto bezpečný a navíc pohodlný přístup do aplikace a práci v ní. Tento certifikační prostředek vytvoříte v průběhu aktivace Mobilního RBrokera v prostředí Internetového bankovnictví.  

Stažení aplikace Mobilní RBroker je zdarma. Podané pokyny jsou pak zpoplatněny, shodně jako ve webovém prostředí RBrokera, dle platného ceníku Raiffeisenbank. 

Aplikace nabízí uživateli dvě pracovní verze v závislosti na uzavřené investiční smlouvě. Aktivní verze umožňuje aktivní obchodování majitelům Smluv o obstarání obchodů s investičními nástroji a poskytování jiných služeb a Rámcových smluv o sjednávání devizových obchodů, termínových a strukturovaných termínových vkladů. Pasivní verze zobrazuje stav a vývoj stavu majetku majitelům Smluv o obstarání obchodů s investičními nástroji (Malých komisionářských smluv) a Smluv o obhospodařování majetku.  

Hlavní funkce aplikace: 

přehled všech portfolií na jednom místě 
zobrazení aktuální a historické hodnoty investičního majetku 
výpočet hodnoty investičního majetku v reálním čase dle dostupné tržní ceny 
detail složení portfolia a přehled alokace majetku 
grafické zobrazení výkonnosti portfolia za zvolené časové období 
nákup a prodej finančních instrumentů (aktivní verze) 
zobrazení nákupní ceny, realizovaného zisku/nerealizované ztráty a transakčních poplatků (aktivní verze) 
Více informací naleznete na investice.rb.cz

What’s New

Version 1.0.3

Oprava chyb a vylepšení výkonu.

Information

Seller
Raiffeisenbank, a.s.
Size
61.1 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like