RB klí‪č‬ 4+

Raiffeisenbank, a.s.

Navrženo pro iPhone

    • 4,5 • Hodnocení: 83
    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

RB klíč je aplikace od Raiffeisenbank, která vám umožňuje bezpečné a pohodlné přihlášení do internetového bankovnictví nebo Vám usnadní potvrzení pokynů, které chcete provést v internetovém bankovnictví. Dále vám RB klíč umožňuje bez návštěvy pobočky provést obnovu přístupů do aplikací Raiffeisenbank pomocí dokladů totožnosti a biometrie.
Platby můžete jednoduše autorizovat pomocí otisku prstu nebo skenováním obličeje, další operace pak potvrdíte PINem v aplikaci RB klíč.

Technické požadavky
Aktivace aplikace je podmíněna bankou nastavených oprávnění v internetovém bankovnictví.
Aplikace je k dispozici pro iOS (verze 13.0 a novější).

Jak to funguje
Pokud se chcete přihlásit do internetového bankovnictví nebo v něm provést platbu, na obrazovce vašeho mobilního telefonu se zobrazí „oznámení push“, tj. krátká zpráva se shrnutím transakce, která vyžaduje vaši autorizaci.
Po kliknutí na tuto zprávu se aplikace RB klíč automaticky spustí a zobrazí se všechny podrobnosti o podepisované transakci. Transakce můžete podepisovat, i když vaše mobilní zařízení je momentálně bez připojení k internetu.

Novinky

Verze 2.4.0

Aktuální verze aplikace přináší další zabezpečení v přihlašování do aplikací.

Hodnocení a recenze

4,5 z 5
Hodnocení: 83

Hodnocení: 83

Greenbot57 ,

Immediate!

thanks for saving my time with a great app!

Anna 0205 ,

Terrible app

Since one week I’m trying to upload my ID. The worst bank with arrogant people . With other banks it’s always possible to solve the problem by phone but here they arrogantly send you to the app which is not working. Really finishing with this bank.

LilHav ,

RB key

I like it 😊

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojářská společnost „Raiffeisenbank, a.s.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Diagnostics

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Více od této vývojářské společnosti

Také by se vám mohlo líbit

mBank CZ
Finance
MONETA Smart Banka
Finance
George klíč
Finance
KB Klíč
Finance
ČSOB Smart klíč
Finance
ČSOB Smart
Finance