Reading Words Pro 4+

AKIN Dil Eğitim Merkezi

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Reading Words ile İngilizce okumalara bilmediğin kelimelere takılmadan devam et.

Akın Dil’den bir uygulama daha!

İngilizce sınavlarda kelime bilgisi ve okuma becerilerine yönelik olarak ağırlıklı ölçmeler yapılmaktadır. Bu noktada kelime kapasitesini artırmak ve okuma becerisini geliştirmek gerekmektedir. Akın Dil Eğitim Merkezi bu uygulama ile İngilizce sınavlara hazırlananlar için okumayı sürekli hale getirmeyi hedeflemektedir.

Bu uygulama ile, okuma esnasında bilinmeyen kelime anlamlarına takılmamak için kelime üzerine dokunma etkileşimiyle sözlük anlamı görülebilecektir. Ayrıca pratik bir şekilde sözlük araması yapılabilecek, aratılan kelimenin telafuzu dinlenebilecektir.

Daha da önemlisi okuma esnasında bir kelime, Kelime Çalışma Alanına gönderilebilecek ve kelime kapasitesini artırmak üzere pekiştirici uygulamalarla öğrenme eğlenceli ve etkin hale gelecektir. Kelime Çalışma Alanında; Flash Kartlarla kelime anlamları incelenebilir, Kelime Eşleme uygulamasıyla İngilizce kelimeler Türkçe anlamlarıyla eşleştirilebilir ve Kelime Tamamlama uygulamasıyla kelimelerin anlamlarına göre uygun harflerle tamamlanması şeklinde interaktif alıştırmalarla yeni kelimeler kolaylıkla ezberlenebilecektir.

Reading Words Pro ile daha fazla İngilizce Okuma, daha fazla İngilizce kelime öğrenimi!

Pro versiyon ile onlarca kategori altında İngilizce makalelere erişilir ve daha fazla İngilizce kelimeler keşfedilebilir.

İyi çalışmalar!


Reading Words, YDS, IELTS, TOEFL, Okuma, Reading, Flash Kart, Flashcard, Vocabulary, Kelime, İngilizce, Sözlük, Kelime Eşleme, Kelime Tamamlama

https://facebook.com/readingwordsapp

What’s New

Version 1.0

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

App Privacy

The developer, AKIN Dil Eğitim Merkezi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education