reenio 4+

GARVIS Solutions

Navrženo pro iPad

    • 3,0 • Hodnocení: 1
    • Bezplatné

Snímky obrazovky

Popis

Tato aplikace je určena provozovatelům rezervačního systému na platformě reenio a slouží k efektivnímu odbavování rezervovaných zákazníků.

Aplikace umožňující zobrazení detailu rezervace vytvořené a spravované v systému reenio. Na základě rezervačního kódu, který je možné zadat ručně nebo vyfotit (např. QR kódy), je zobrazen detail dané rezervace (s ohledem na přihlášení ke konkrétnímu rezervačnímu systému provozovanému na platformě reenio).

Aplikace umožňuje prohlédnout a zkontrolovat informace o zákaznické rezervaci a následně také změnit její stav. Je tak možné efektivně odbavovat rezervované zákazníky při vstupu na danou kulturní akci, využití sportoviště, apod.

Novinky

Verze 2.6

Oprava chyb.

Hodnocení a recenze

3,0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

MangoMan007 ,

Just a barcode reader not an equivalent App

I expected to have a full-festured app on my phone, not just a barcode readerto scan existing reservstions. Too bad 😏

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „GARVIS Solutions“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Také by se vám mohlo líbit

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities