iPhone Screenshots

Description

1992 yılında kurulan firmamız, 1995 yılında REF-SAN İzolasyon San.ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. 1995 yılında 60 m2 ile başlayan ticari hayatımız, 2003 yılında 300 m2 kapalı alandan 2009 yılında 1.000 m2 ye 2014 yılında da 6.000 m2 Kapalı ve 20.000 m2 açık olmak üzere 26.000 m2 alana taşınmıştır.
2016 Yılı içerisinde Kütahya Otogarı arkasında merkezi yerde bulunan 3.000 m2 kapalı yeni fabrikasını yaparak idari ofisini ve Showroomunu yeni yerine taşımıştır.
1992 yılında Çiniciliğin odunlu fırınlardan Elektrikli fırınlara geçişini sağlayan firmamızın, Çini Sektör fırınları olarak başladığı yoluna yıllar geçtikçe farklı sektörlerin fırınları da imalat bandına girmiştir. 30-1600 °C arasında çalışan Isıl İşlem, Tavlama, Seramik, Cam Füzyon, Altıncıların Ramat, Dental sektörünün fırınları gibi sektörlere fırın yapmaktayız. Endüstriyel Sanayi Fırınları yanı sıra Seramik, Cam Füzyon Sektörünün diğer makina, ekipman ve sarf malzemeleri üzerine de üretimlerini sürdürmekteyiz.

Türkiye’nin tüm Üniversiteleri, 100 e yakın Halk Eğitim Merkezi, Onlarca Belediye, Valilik ve yüzlerce Özel firma referanslarımız arasındadır. Üretimlerimiz de lazer kesim teknolojisi kullanılmaktadır.

Tasarımlarımızda özel programlar kullanılmakta ve Seramik Cam Füzyon Sektöründe tasarladığımız atölyeler ile Dünya da TEK olarak bu atölyelerin tasarımlarını ve iç mimarlık hizmetleri yapılmaktadır.Devamlı olarak facebook dan bu atölyelerimiz yayınlanmakta ve Üniversiteler, Özel kolejler Atölye kurulumlarında bu tasarımlardan faydalanmaktadır.

2006 yılında firmamız, Türkiye´nin İLK ve TEK Seramik Makina Marketini kurmuştur. O günden bu günlere kadar Türkiye’de TEK Showroom konumunu halen korumaktadır. Bugün de bu konuda çalışmalar devam etmektedir. Şu anki mevcut showroom alanında, Üniversitelerin, Halk Eğitim Merkezleri ve firmaların kurmak istedikleri komple atölye görselleri bire bir sunulmaktadır.

2008 yılında Kıbrıs şubesini, 2011 yılında Beşiktaş / İstanbul şubesini açtık.

2014 yılı başında Gürcistan ve Ermenistan Bölgesi için Gürcistan Tiflis şehrinde bir mağazamız açılmıştır. Ref-san Georgia adında halen faaliyet göstermektedir.

2014 Şubat ayında Azerbaycan Üniversitesi Ressamlık Akademisi içinde yer tahsisi yapılmıştır.

Her yıl Seramik ve Cam üzerine Sektör fuarlarına katılan firmamız bu konudaki gelişimini devam ettirmektedir. Bugüne kadar Almanya ve Suriye fuarı olmak üzere 2 yurtdışı ve 10 civarında yurtiçi fuarına katılmış bulunmaktadır.

EBK ( Eskişehir - Bilecik - Kütahya ) Seramik İş Kümesi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olan firmamız Seramik Makina Üreticileri Grup Başkanlığı görevini sürdürmüş ve yurtdışından gelen makinalara karşı Türk İmalatını savunmuştur.

2011 yılında KOSGEB Kobi Proje Destek Projesi ile Kütahya da İlk Proje sunan ve tamamlayan firmamız, REF-SAN ART Sanat Merkezi ile Kütahya daki İlk kez Çini üstatlarının eserlerinin toplandığı, Sanatsal Seramiğin, Çini Seramik Makinalarının sergilendiği bir teşhir yeri olmuş, Seramik ve Cam üzerine farklı aktivitelerin de yapıldığı bir merkez olmuştur. Şu anda tüm bu çalışmalarını bir çatı altında toplamış olan firmamız aynı merkezden hizmetlerine devam etmektedir. KOSGEB verilerine göre Kütahya da KOSGEB imkanlarından en fazla faydalanan firma konumundadır.

Türkiye de hemen hemen bütün Üniversitelerin, Halk Eğitim Merkezlerinin, Belediyelerin, Rehabilitasyon Merkezlerinin, Özel Okulların başta olmak üzere Komple Çini, Seramik, Cam Füzyon, Altın Yaldız Atölyelerini kuran firmamız bu konudaki çalışmalarına devam etmektedir.

What’s New

Version 3.0.4

- Altyapısal iyileştirme ve düzenlemeler yapıldı.

App Privacy

The developer, REF-SAN IZOLASYON SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

ilkimbebe
Shopping
Marka Park
Shopping
Çelikkayalar
Shopping
EveShop
Shopping
Evidea
Shopping
Twist
Shopping