Rentony 4+

Vanora Yazilim Teknolojileri Anonim Sirketi

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Giy, Değiştir, Tekrar Et...

BİZ KİMİZ,

Rentony, moda sektöründe işlerinde uzman ve aynı zamanda giyinmekten keyif alan profesyonellerin, “Giyecek hiçbir şeyim yok!” söyleminden yola çıkarak, paylaşım ekonomisi üzerine kurdukları, eğlenceli ve pratik, yeni nesil bir online giysi kiralama modelidir.


DÖNÜŞÜMÜN PARÇASI OL

Bizim Sorumluluğumuz
Paylaşım ekonomisi üzerine kurduğumuz Rentony, tüm giysi kiralama servislerinde olduğu gibi, modanın akışını değiştiren bir hizmet fikri sunuyor.
Giydiklerinizle olan bağınızı değiştirmek, sizi iyi hissettirmek ve sizi sürdürülebilir modanın bir parçası haline getirmek için buradayız. Bazen attığınız küçük bir adım, beklediğinizden daha büyük bir etki yaratabilir.
Dolabınızın yüzde kaçını gerçekten giydiğinizi hiç düşündünüz mü? Sadece uygun fiyatlı olduğu için ya da tek bir yere giymek için aldığınız kaç parçanız var? Son iki sezondur giymediğiniz ürünü bir daha giymeyeceğinizi biliyor muydunuz?
Günümüzde bu soruları kendimize sorduğumuzda, üstelik trendlerin ve beğenilerin bu kadar hızlı değiştiği bir dönemde, modada paylaşım ekonomisinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.
Bu yüzden biz; daha sürdürülebilir bir gelecek için Rentony ile, küresel çevre dönüşümünün bir parçası olmayı hedefliyoruz. Çalıştığımız markaları da bu konuda peşimizden sürüklemeye hazırız.  
Motivasyonumuz,
Giyinmenizi kolaylaştırmak ve eğlenceli hale getirmek, her anınızda iyi hissetmenizi sağlamak ve hayal ettiğiniz gardırobu yaratmak bizim mutluluğumuz... Sizi, bazen de hayal etmediğiniz parçalarla, markalarla tanıştırmak istiyoruz. Zamanınızı ve bütçenizi iyi değerlendirirken, geriye sadece giyinmekten keyif almanızın kalması RENTONY'nun en önemli motivasyon kaynağı.

Nasıl Çalışır

Giymek istediğin tarih aralığını belirle ve yüzlerce özel ve yeni marka içerisinden parçalarını seç.
Ürününü 5 gün elinde tutabilirsin, daha fazlasını istiyorsan seçeneklerden eklemeyi unutma. Kıyafetin özel kuryemizle, belirttiğin tarihte, kapına gelsin.
İade zamanın geldiğinde ürününü askısıyla beraber Rentony elbise çantasına koy. Paketten çıkan iade poşetine ekle. Kuryemiz kapından teslim alsın. İşte bu kadar…
Kiraladığın ürün Rentony kuru temizleme poşeti ve askısı ile kapına gelecek. Kargonu, sana yolladığımız 'sipariş onayı' mailinden sonra, takip edebilirsin. Ürünü iade ederken yine aynı askı ve poşeti kullanmalısın. 
'İade Etiketi' paketin içinde veya üstünde olabilir. Bu etiketle ürünü iade edersen, kuryemiz paketini aldığı andan itibaren, ürünü teslim etmiş olduğunu anlarız. 
Merak ettiğin diğer her şey için mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsin.

What’s New

Version 1.6

Küçük düzenlemeler yapıldı.

App Privacy

The developer, Vanora Yazilim Teknolojileri Anonim Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Purchases
  • Search History
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Reis Kuyumculuk
Shopping
Hipicon - Better by Design
Shopping
Ribbon: Luxury Flowers & Gifts
Shopping
Emaar Square Mall
Shopping
DCEY
Shopping
Sosyopix - Kişiye Özel Hediye
Shopping