iPhone Screenshots

Description

Farklı bir ekosistem olan inşaat sektörünün aksak yanları, dijitalleşmenin sunduğu kurumsallaşabilme avantajıyla düzeltilerek sektöre farklı bir kalite ve ivme getirilmesi hedeflenmektedir.
Resibu’da, Sektör profesyonellerinin yaptıkları işleri anlaşılır şekilde sergileyebileceği ve etkileşim ağını genişletebileceği sektöre özel tasarlanmış profiller, daha anlaşılır ve güvenilir emlak ilan yayın içerikleri yer almaktadır. Ayrıca, İnşaat projeleri için sürdürülebilirlik, teknik ve yapısal özelliklerinin detayları proje tanıtım sayfalarında yer alması ve böylece proje kalitesinin her yönden şeffaf bir şekilde tanıtılması sağlanmaktadır. Yapısal özelliklere örnek olarak; zemin sınıfı, beton sınıfı, temel tipi, deprem tasarım sınıfı, taşıyıcı sistem tipi; Teknik özelliklere örnek olarak; alarm sistemleri; sürdürülebilirlik özelliklerine örnek olarak; bisiklet parkı ve elektrikli araç şarj istasyonu yer almaktadır.

What’s New

Version 1.0.7

Hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, Resibu Bilgi Teknolojileri Internet Hizmetleri ve Gayrimenkul Danismanligi Anonim Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Malkoç Bebe Çocuk Giyim
Shopping
A101 Plus
Shopping
Twist
Shopping
KazandıRio - İndir,Okut,Kazan
Shopping
Penti
Shopping
IPEKYOL
Shopping