iPhone Screenshots

Description

10'larca Font, 100'lerce Renk ve 1.000'lerce farklı tasarım ile metinlerinize birbirinden güzel tasarımlar ile güzellik katın. Metin tasarım türünü gösteren başlıklara her tıklamanızda, o gruptaki fontlar kullanılarak her defasında farklı bir tasarım ortaya çıkacak. Metinleri parmağınızla dilediğiniz yere sürükleyip bırakın. Resimlere en uygun rengi ve uygun metin genişliğini ayarlamanız mümkün. Bu paylaşımlarınız çok beğenilecek.

Dilerseniz kendi yazdığınız metni, dilerseniz yüzlerce hazır mesajlar arasından seçeceğiniz bir mesajı, onlarca fotoğraf arasından istediğiniz birini seçerek resimli mesaj haline getirip paylaşabilirsiniz. Kendi çektiğiniz veya cihazınızdaki beğendiğiniz bir fotoğrafı kullanabilirsiniz. Hazır mesajlar üzerinde istediğiniz değişikliği, eklemeyi ve çıkarmayı yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize, onlara özel mesajlar gönderebilirsiniz. Mesajlara kendi isminizi veya alıcıların ismini ekleyerek mesajlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Resimli mesajlar olarak metninden fotoğrafına kadar tamamen özelleştirilmiş mesajlar oluşturun. İsterseniz facebook, twitter, whatsapp, instagram fotoğrafı olarak, isterseniz caps oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşın.

Birkaç dokunuşla kolayca, paylaşıma hazır tasarımlar hazırlayın. Bir söz, dize, mesaj vb paylaşmak istediğinizde, bunu bir görsel haline getirip paylaşmak artık çok kolay.

Metinlere görsellik katabilecek, mesajlarınızı estetik metinler haline getirebileceksiniz. Afiş şeklinde resimli mesajlar kullanın.

Birçok konudaki hazır mesajları veya kendi yazacağınız mesajlarınızı daha güzel hale getirmek için onları arka plan fotoğraflarıyla birleştirerek, resimlere metin ekleyerek resimli mesajlar oluşturmak isterseniz bu uygulamamız tam size göre.

Fotoğraflı mesaj kullanmak istemezseniz seçeceğiniz mesajı, dilerseniz resimli mesaj ekranında Metni Düzenle kısmından kopyalayarak kullanabilirsiniz. (Uygulamamıza doğrudan metin mesajı gönderme özelliği eklenecektir.)

Uygulamamızda resimli Kadir gecesi ve diğer Kandil mesajları, Bayram Mesajları, (Ramazan Bayramı Mesajları, Kurban bayramı mesajları), mübarek Cuma günü mesajları, yeni yıl mesajları, iyi geceler mesajları, günaydın mesajları, aşk sevgi mesajları ve anneler günü mesajları olarak kullanabileceğiniz hazır mesajlar vardır.

14 Şubat Sevgililer Günü için resimli sevgililer günü mesajları kullanın. En güzel mesajlar için adeta bir Mesaj kutusu.

Uygulamamızı Sevgililer günü, yılbaşı mesajları, doğum günü, kutlama mesajlari gibi her türlü özel gün için kullanabilirsiniz. Resimli Fotoğraflı mesajlar ile daha kalıcı mesajlarınız olacak.

Mesajları metin mesajı olarak paylaşmak için, ekranın altında yer alan Paylaş düğmesini kullanın. Resimli mesajlarınızı cihazınıza kaydedebilir, buraya kaydedeceğiniz mesajları daha sonra paylaşabilirsiniz. Bu şekilde resimli sözler ile daha etkili paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Caps yapmak istediğinizde metni istediğiniz konuma ayarlayıp kullanabilirsiniz.

Uygulamamıza çıkartma (stiker, sticker) ekleme, zemin rengi, ikili renk seçeneği gibi yeni özellikler eklemeye yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Güncellemelerimizde görsel tasarım iyileştirmeleri de yer alacaktır.

Uygulamamızı beğenirseniz yorum ve değerlendirmerinizle bize destek olabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi almaktan mutluluk duyarız.

What’s New

Version 1.3.3

Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Önceki sürüm:
-Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.
-Zemin rengi seçeceği eklendi.
-Metin ve zemin rengi için saydamlık ayarını kullanabilirsiniz.
-Öğretmenler Günü, Aşure Günü, Kurban Bayramı için hazır mesajlar eklendi.

App Privacy

The developer, Mahmut Kok, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Location
  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like