Screenshots

Description

Pobierz restauracy, zeskanuj kod, zamów jedzenie i opłać rachunek ze swojego smartfona. Jedzenie zostanie dostarczone do stolika lub zapakowane na wynos.

restauracy - ustrój gastronomiczny, w którym władzę w sposób bezpośredni sprawują konsumenci dokonujący wolnych i niezawisłych wyborów z menu lokalu. W tym ustroju goście nie muszą czekać na menu, kelnera i rachunek, a zamówienia są zawsze prawidłowe.

W restauracy bez zakładania konta zapoznasz się z aktualną ofertą dań oraz sprawdzisz ostateczną kwotę rachunku przed zamówieniem. Menu jest zawsze aktualne i wyświetlane w wersji językowej dopasowanej do Twojego telefonu. Do każdej zamawianej pozycji możesz dodać komentarz, żeby poinformować obsługę o specjalnych życzeniach i uwagach.

W restauracy składasz zamówienia do konkretnego stolika, znajdując się w lokalu, a jedzenie jest dostarczane tam, gdzie siedzisz. Możesz również zamówić z drogi i wpaść po czekające na Ciebie i zapakowane na wynos jedzenie.

Obiad ze znajomymi? Romantyczna kolacja we dwoje? W restauracy każdy zamawia co chce, a rachunek dzielicie według uznania. Po opłaceniu widzisz na bieżąco status swojego zamówienia. Wiesz, kiedy zostało przyjęte i zrealizowane. Szczegóły starszych zamówień znajdują się w zakładce z historią.

Dzięki restauracy, zamawiasz i płacisz wygodnie i bez czekania.

What’s New

Version 1.0.8

general improvements

Information

Seller
GeeksDeck Ltd.
Size
73.4 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like