RestOn - забронюй сті‪л‬ 4+

Yevgenii Pogorilyi

Designed for iPad

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

RestOn – це сервіс безкоштовного online-бронювання столиків, за допомогою якого Ви маєте можливість забронювати столик у найкращих закладах вашого міста та отримати при цьому ексклюзивну до 50% знижку на все замовлення.

Знижка, якщо вона передбачена, автоматично додається до рахунку закладу, де Ви забронювали столик. Жодних купонів, накопичувальних карт, попередніх телефонних дзвінків та іншої метушні, тільки гарантована економія ваших грошей та часу.

Все, що Вам потрібно, це зробити три простих кроки:

1. Вибрати ресторан у додатку RestOn;

2. Зарезервувати столик;

3. Прийти та насолодитися відпочинком (при відвідуванні закладу повідомити на чиє ім'я заброньований стіл, а також що резерв зроблено через наш сервіс).

У RestOn ви знайдете всю необхідну інформацію для себе: опис, фото, відгуки, карту, а також зможете прокласти маршрут до ресторану.

Програма дозволяє знайти бажаний заклад по станції метро або середньому чеку, подивитися їх на карті та створити список своїх улюблених ресторанів.

Наша команда працює над кожною деталлю, щоб у вас у кишені лежала найприємніша та найзручніша програма з пошуку та вибору ресторанів. Бажаємо вам приємного користування та чекаємо на ваші побажання та відгуки на: support@reston.com.ua

What’s New

Version 1.41

- Поліпшено стабільність та продуктивність
- Покращено процес реєстрації - Покращено процес пошуку закладу - Удосконалено систему бронювання столиків - Додано нові міста - Додано нові райони та станції метрополітену - Додано новини та акції закладів

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Семён И Хоттабыч ,

Слетает

Работает нестабильно. Слетает при поиске.

App Privacy

The developer, Yevgenii Pogorilyi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink