Rozmówki turystyczne 17+

Euvit, s.r.o.

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Wyjeżdżacie za granicę na urlop lub w podróż służbową i nie znacie języka kraju, do którego jedziecie? Obcujecie z nieznanym środowiskiem, jednakże musicie wykonywać codzienne czynności, np: pójść na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, znaleźć nocleg, wypożyczyć samochód lub wieczorem iść do jakiegoś lokalu. Właśnie dlatego Rozmówki turystyczne są nieodzownym pomocnikiem we wszystkich krajach, których językami nie władacie. W dodatku lokalnym mieszkańcom sprawi dużą przyjemność, jeśli chociaż postaracie się konwersować z nimi w ich rodzimym języku.

Komunikacja w języku angielskim przebiega prawie w 89 krajach, w języku niemieckim w 10 a we włoskim prawie w 7. Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata.

Kompletna kolekcja Rozmówek turystycznych, która zawiera 22 języki, umożliwi Wam komunikację w przybliżeniu w 215 krajach (Więcej informacji na stronie http://www.ismartphrase.com/zastosowanie-turystyczny-rozmowki-panstwa). Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.

Każda rozmówka jest rodzielona na 31 tematów najbardziej przydatnych jak w podróży, tak i w bieżącym życiu. (np. powitania i przestawianie się, pogoda, komunikacja publiczna, wyżywienie, zakwaterowanie, bank).

Pojedyńcze tematy zawierają zdania (frazy lub słówka), które przygotowali rodzimi użytkownicy języka. Zakres tematów przedstawia najczęstsze sytuacje, z którymi możecie się spotkać w podróży. Te zdania możecie nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim ich posłuchać, a jednoczesne ćwiczenie artykulacji stanie się dla Was zabawą. Jeśli jednak nie odważycie się mówić, wystarczy odtworzyć zdania na głos i aplikacja będzie mówiła za Was.

ZA DARMO i niezobowiązujaco wypróbujcie, jak działa aplikacja i co właściwie zawieraja. Kiedy będziecie chcieli, starczy bezpośrednio z aplikacji kupić nagrania dźwiękowe z językami przez Was wybranymi lub cały komplet rozmówek turystycznych we wszystkich językach.

Po zakupie lekcji z poszczególnymi językami lub cenowo bardziej przystępnych całych kompletów, znajdziecie frazy przygotowane do pobrania na iPhone, iPad lub iPod touch. Nie musicie być online - frazy są w każdej chwili do Waszej dyspozycji. Pojedyńcze rozmówki czasami się od siebie różnią, ponieważ odzwierciedlają cechy charakterystyczne dla danego kraju (geograficzne, gastronimiczne, kulturowe itd.).

We wszystkich językach znajdziecie 31 tematów:
* WYRAZY OGÓLNE
* POZDROWIENIA I FORMY PRZEDSTAWIANIA SIĘ
* OGÓLNE PYTANIA
* АNTONIMY
* HOTEL, ZAKWATEROWANIE
* RESTAURACJA
* ŚNIADANIE
* PRZEKĄSKI
* ZUPY
* MIĘSO
* RYBY I OWOCE MORZA
* DODATKI
* JARZYNY/ SAŁATKI
* OWOCE I CIASTKA
* NAPOJE
* SKARGI
* PODRÓŻ POCIĄGIEM
* PODRÓŻ SAMOLOTEM
* PODRÓŻ STATKIEM
* CPODRÓŻOWANIE ŚRODKAMI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
* TAKSÓWKI
* WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
* ZWIEDZANIE ZABYTKÓW
* ROZRYWKA I KULTURA
* SKLEPY I USŁUGI
* BANK
* POCZTA
* TELEFON
* DATA, CZAS I POGODA
* LICZBY
* POGOTOWIE RATUNKOWE

Każde Rozmówki turystyczne zawierają w przybliżeniu:
* 600 zdań (zależy od konkretnego językowego zestawu)
* 30 minut nagrań
* 770 unikatowych słów (leksyka)

What’s New

Version 3.1

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Thank you for your feedback - we process all of them.

* optimalization for iOS 9
* new function in the application
* minor improvements in the application

If you have any comments, send them support@euvit.com please. That is only way to let us know. We appreciate your positive reviews. Thank you.

App Privacy

The developer, Euvit, s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Travel
Education
Education
Travel
Education
Education

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel