iPhone Screenshots

Description

S aplikací RunCzech si vyzvedneš startovní číslo, získáš výhody od partnerů a také můžeš sledovat své přátele a kamarády, jak si vedou na trati. Nechybí samozřejmě ani kompletní informace před závodem, výsledkový servis po jeho skončení a tipy na trénink s Mattoni FreeRun. Doběhni si pro dobrý pocit nebo dokonce pro osobní rekord s aplikací RunCzech.

Kompletní informace o závodech
Datum, místo a čas startu jsou základ. V aplikaci však najdeš také vše potřebné k výdeji startovních čísel, dopravní informace a spoustu dalších užitečných informací.

Živé sledování běžců na trati
Aplikace pro tvé blízké! Tvůj aktuální čas a pozici na trase mohou sledovat přátelé i rodina a ve správný čas tě podpořit v cílové rovince.

RunCzech běžecká liga
Nemusíš doběhnout první, abys byl vítěz! Každý kilometr plný adrenalinu a každá vteřina může rozhodnout o celkovém pořadí. Sbírej body a staň se nejrychlejším sládkem, architektem, lékařkou nebo řidičem.

Mattoni FreeRun
Více než 80 běžeckých tras po celé České republice a na spoustě z nich Mattoni FreeRun kouč se svou běžeckou skupinou. Ideální příležitost připravit se na svůj první běžecký závod nebo natrénovat na maraton.

Virtuální balíček partnerských výhod
Všechny partnerské výhody připravené v telefonu ihned k využití - už žádné letáky ve startovní tašce!

EXPO doprovodný program
Rozhovory se zajímavými osobnostmi? Prezentace partnerského maratonu? Přednáška? Afterparty? Nic z toho ti s mobilní aplikací neunikne a kompletní doprovodný program závodu budeš mít vždy po ruce.

Běžecká příručka
Běžecké rady a tipy vždy po ruce. Nejsi si jistý, jak se protáhnout po závodě nebo co snídat před maratonem? Poradíme ti!

--------------------

RunCzech application helps you to pick up your start number easily, list through all partner benefits, and track you friends on the course. Enjoy comprehensive info before the race, full result lists after the race, and training tips of the Mattoni FreeRun. Finish the race with new personal best or run just for joy with the RunCzech application.

Complete information about RunCzech races
Date, place and time of the start are essential. In the application you can find also all information about start number pick up, transport and other useful information.

Live tracking of the runners on the course
Application also for your loved ones! Your actual time and position can be tracked by your friends or family so they can be ready on time for supporting you at the finish line.

RunCzech Running League
You do not have to finish first to be the winner! Each kilometre full of adrenalin and each second can be crucial in your total rank. Collect points and become the fastest architect, doctor, driver or brewer.

Mattoni FreeRun
More than 80 running courses around the Czech republic and the most of them also with a FreeRun coach and his/her running group. Great opportunity to prepare for your first running race or train for a marathon.

Virtual package of partner benefits
All partner benefits in your mobile phone ready for immediate usage - no more leaflets in your start bag!

EXPO accompanying program
Interviews with interesting people? Presentation of a partner marathon? Afterparty? Thanks to the application you will not miss any of those and you will have all accompanying program of the race always with you in your mobile phone.

Running guide
Running advice and tips always at your fingerprints. Aren’t you sure how to stretch after the race or what to eat for breakfast before a marathon? We will advise you!

What’s New

Version 1.1.2

NOVINKY
S aplikací RunCzech si vyzvedneš startovní číslo, získáš výhody od partnerů a také můžeš sledovat své přátele a kamarády, jak si vedou na trati. Nechybí samozřejmě ani kompletní informace před závodem, výsledkový servis po jeho skončení a tipy na trénink s Mattoni FreeRun. Doběhni si pro dobrý pocit nebo dokonce pro osobní rekord s aplikací RunCzech.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Dazza Ashall ,

upmobi.xyz!!raise downloads by 10 times

We can make the hot keywords ranking top,also can give good rating&review for app. Find what you want in upmobi.xyz

Information

Seller
Prague International Marathon, spol. s r.o.
Size
60.8 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Prague International Marathon - Maraton Praha
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like