SÜSBİR Portal 4+

Cdh Istanbul

iPad için tasarlandı

    • Ücretsiz

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR), 5553 sayılı Tohumculuk Kanuna istinaden Türkiye Tohumcular Birliğine bağlı yedi alt birlikten birisidir. 2006 yılında yürürlüğe giren kanunun ardından, SÜSBİR 2008 yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. SÜSBİR, Türkiye’de süs bitkisi üreticilerini temsil eden tek kamu kurumu niteliğinde meslek örgütüdür. Yaklaşık 600 üyesi bulunan SÜSBİR, Türkiye’de süs bitkileri üretimi yapılan toplam alanın yaklaşık %50’sini kapsamaktadır.

SÜSBİR; üyeleri arasında dayanışma sağlayarak mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, ekonomik ve sosyal haklarının korunmasını sağlamak, mevzuatın oluşumunda sektörün temsilcisi olarak katkıda bulunmak ve mevzuatla verilen görevleri yerine getirmek amacı ile çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye bulunduğu coğrafya ve farklı iklim özellikleriyle süs bitkisi üretimine çok uygun bir bölgededir. Üretim koşullarının uygunluğunun yanında pazara yakınlık avantajı da sektörün her geçen yıl daha da büyümesini ve gelişmesini sağlamaktadır. Bu bilinçle SÜSBİR; üyelerinin, kabul edilmiş standartlarda üretim yaparak arz-talep dengesi kurulmuş bir piyasada ürünlerin değerini bulabilmesi, ürün çeşitliliğinin artması, uluslararası pazarda sektörün hak ettiği yere ulaşmasını hedeflemektedir. SÜSBİR, üyelerine daha iyi hizmet vermek amacıyla merkezini 2013 yılının Kasım ayında İstanbul’dan Ankara’ya taşımıştır.

Yenilikler

Sürüm 1.1.5

- Bazı hatalar düzeltildi

Uygulama Gizliliği

Cdh Istanbul adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

Business
Business
Business
Business
Business
Business