iPhone Screenshots

Description

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran Türkiye'nin en akıllı evlilik uygulaması.

■ Telefonundan Doğrulanmış Gerçek Üyeler
■ Eşleştiğin Kişilerin Fotoğraf ve Videosunu Görüntüle
■ İlk Mesajı Yolla, Anında Sohbete Başla
■ Konum Bilgisi Paylaşmadan Bulunduğun Şehirde Tanış
■ Eşleştirmelerde İsminin Baş Harflerini Gör

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması
SadeceEvlilik'in gelişmiş algoritması en doğru kişilerle uyum skorunu hesaplar ve seni şehrindeki en uygun kişilerle eşleştirir. Her gün karakterine en uygun kişilerle eşleşir ve tanışacağın kişiye video, fotoğraflar ve uyumlu olduğun kategoriler içinden karar verirsin.

Yüzyüze Görüştürürüz
Sahte profillerle karşılaşmaz ve sadece evlilik düşünen insanlarla yüzyüze tanışma fırsatı elde edersin. Eşleştirme gerçekleştiğinde sohbete anında başlayabilirsin. Doğru insanlarla tanışmak artık bu kadar kolay.

Gizlilik
GPS konumun hiçbir zaman sorulmaz. Sadece eşleştiğin kişiler profilini görüntüleyebilir. Profiline internetten, arama motorlarından veya link üzerinden ulaşılamaz.

Güvenlidir
Tüm üyeler cep telefonu numaralarından doğrulanmıştır ve beyan ettikleri bilgilerin (ad soyad, fotoğraf vb.) kontrolü akıllı teknolojiler ile yapılır. SadeceEvlilik, uygun görmediği kişileri üyelikten çıkartabilir ya da gerektiğinde kimlik belgesi talep edebilir.

Neden Bilimsel Evlilik?
Evlilik, insanın bu kısa ömründe alabileceği en önemli karardır. Hayatımıza girecek, ömür boyu birlikte yaşayacağımız, koşulsuz güveneceğimiz ve çocuklarımızı emanet edeceğimiz insanı seçerken alacağımız karar geriye kalan yaşamımızın kalitesini önemli ölçüde etkileyecektir. Bilimsel evlilik, bu kararın bilimsel verilere dayalı bilinçli bir şekilde alınmasını amaçlar. SadeceEvlilik'in eşleştirme algoritması psikologlar tarafından bilimsel verilere göre oluşturulmuştur ve her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir.

Nasıl Çalışılır?
Her gün seçtiğin kriterler doğrultusunda seninle aynı şehirde yaşayan en uygun kişilerle eşleşirsin. Profilin sadece karakterine uygun eşleştiğin kişiler tarafından görüntülenebilir. Eşleştiğin kişiye mesaj gönderebilir ve konuşmaya hemen başlayabilirsin.

Yardım ve Diğer Bilgiler
Senin için en doğru kişiyi bulduğumuzda sisteme giriş yaparak üyeliğini dondurabilirsin. Üyeliğini dondurduğunda yeni kişilerle eşleşmeyeceksin. Tekrar giriş yaparak üyeliğini istediğin zaman tekrar aktifleştirebilirsin.

Ücretlendirme
SadeceEvlilik Pırlanta Üyelik aylık 9.99 TL'dir. Satın alım onaylandıktan sonra ödemeniz iTunes hesabınızdan tahsil edilir ve aylık üyeliğiniz iTunes hesap ayarlarınızdan mevcut periyod bitiminin 24 saat öncesinde iptal edilinceye kadar aynı ücret ve süre ile otomatik yenilenir.

* LGBTQ+ Destekli Algoritma

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli olarak tutulur, hiçbir zaman satılmaz ve paylaşılmaz. Söz veriyoruz.
Gizlilik Politikası: https://sadeceevlilik.com/gizlilik
Kullanım Şartları: https://sadeceevlilik.com/kurallar

SadeceEvlilik servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi destek@sadeceevlilik.com adresine iletebilirsiniz.

What’s New

Version 4.0

Geliştirmeler ve hata düzeltmeleri.

App Privacy

The developer, Huggr, Inc., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Huggr, Inc.
Size
12.1 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
17+
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Pırlanta $4.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like