iPhone Screenshots

Description

YARATICI FREELANCE HİZMET PAZARYERİ

En uygun fiyatlarla beğeni oranı yüksek yaratıcı hizmetlerle tanışmaya ne dersin? Yüzlerce yaratıcı hizmete anında ulaşabilir, arzu edersen sen de yeteneklerini kullanarak satış yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsin!

Eğer freelance bir hizmet almak istiyor veya freelancer olarak iş arıyorsan karikatür çizimi, karakalem çizimi, logo tasarımı, banner tasarımı yaptırma imkanı için uygulamamızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz influencer marketing hizmetleri, bay ve bayan arkadaşlarınız için şaka amaçlı haber yayını, online pazarlama, web tasarımı, katalog tasarımı, illüstrasyon tasarımı, afiş tasarımı, mobil pazarlama, makale yazımı, çeviri yaptırma, videolarınız için seslendirme, animasyon yaptırma, Türk ve yabancı tanıtım videosu gibi 120 farklı kategori içerisinden seçimini yaparak hizmet açabilirsiniz. Böylece yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı arttırabilir ve yeteneğinizi sahip olduğumuz aktif binlerce kullanıcımıza sunabilirsiniz. SadeceON üzerinden yeteneğinizi kazanca çevirerek para kazanma imkanı yakalayabilirsiniz!

Uygulamaya arkadaşlarını davet ederek ücretsiz çekiliş fırsatları ile şansını dene ve sadeceon üzerinden yirmi lira ve üzeri ücretli hizmet satın alabileceğin bedava para kazan!

Öne Çıkan Özellikler

* Anında abone bildirimi sayesinde siparişleriniz ve ilgi duyduğunuz hizmetler hakkında size gelen mesajları kaçırmazsınız.

* Gelişmiş filtreleme ve sıralama seçeneği sayesinde dilediğiniz fiyat aralığında yetenekleri görebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için yüzlerce freelance sosyal medya uzmanı, tasarımcı, karakalem ve karikatür çizim hizmeti veren yaratıcı uzmanlar, şaka uzmanları, influencerlar, PR uzmanları, logo tasarımı için grafikerler, web tasarımcılar, mobil web ve desktop kodlama ihtiyaçlarınız için yazılımcılar, blog ve web siteleriniz için Türk ve yabancı metin yazarları, kurgu montajcıları, katalog ve broşür tasarımcıları ve 3d tasarımcılar elinizin altında! Teslim süresine, olumlu yorum oranına, hizmet verenin online olma durumuna göre tek tık ile hizmet verenlerin hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.

SadeceOn uygulamasını hemen şimdi indirin, binlerce yaratıcı freelance hizmeti cebinize taşıyalım.

Web: https://www.sadeceon.com

Instagram: https://www.instagram.com/sadeceon/

Facebook: https://www.facebook.com/SadeceOn-458467377636343/

Twitter: https://twitter.com/sadece_on

İletişim: destek@sadeceon.com

Sadeceon.Com - ON'da ki Yetenek Kimsede Yok!

What’s New

Version 2.0.4

Hizmet fiyatlandırmalarında değişiklik yapıldı.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Information

Seller
SDC BILISIM HIZMETLERI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
25.9 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like