Screenshots

Description

Profesyonel Rehber ve Seyahat Yazarı olarak, 35 yıldır dünyanın 140'tan fazla ülkesine gittim. Ülkemde ise ayak basmadığım yer kalmadı gibi ... Yaşamımın seyahatlerle geçmesi bana dünyaya, insanlara, kiltürlere dair çok şey öğretti. Tabii sayısız konaklama deneyiminden süzülennleri de öğrendiklerim arasında önemli bir yere koyuyorum.

Profesyonel hayatım boyunca yüzlerce seyahat yazısı, 22 tane kitap yazdım. Televizyon programları çektim. Her seyahat ettiğim yerde bir çok işletmeyi deneyimledim. Ve sonunda tüm bu deneyimlerimin bir arada olacağı, sürekli yenilenen ve gelişen bir uygulama ile seizlere bir seyahat kaynağı yarattım.

GÜNCEL, GÜVENİLİR, RAFİNE olması için özenle çalıştığımız bu uygulamada; tercih ettiğiniz seyahat noktanız ile ilgili bir çok bilgiyi bir arada bulabileceksiniz. Oteller, restoranlar, cafeler, ve mağazaları harita stünde gezebilir, ilgilendiğiniz işletme ya da tesisin fotoğraflarına bakabilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir ve deneyimlerimiz sonucu yazdığımız yazıları okuyabilirsiniz.

Yıl boyu zevkle takip edeceğinizden emin olduğum uygulamam ile cennet ülkemiz Türkiye'yi daha çok tanıyacak, yeni deneyimler yaşayacak, keşif haritanızı büyütmek isteyeceksiniz. Çünkü yenilenmek ve yaşadığını hissetmek bence yollara düşmekler mümkün! Hans Christian Andersen'in dediği gibi : "GEZMEK YAŞAMAKTIR."

What’s New

Version 1.0.16

Yeni tesis tipleri ve tesisler girildi, videolar ve makaleler eklendi, performans güncellemeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

App Privacy

The developer, Saffet Emre Tonguc, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like