Saffet Emre Tongu‪ç‬ 4+

Saffet Emre Tonguc

Designed for iPad

    • 5.0 • 6 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Bu sefer yıllardır yaptığım seyahatlerden kumbaramda biriken deneyimler ile karşınızdayım.

Profesyonel rehber ve seyahat yazarı olarak, 35 yıldır dünyanın farklı köşelerinde, 140'tan fazla ülkeyi ziyaret ettim. Ülkemde ise ayak basmadığım yer kalmadı gibi... Yaşamımın seyahatlerle geçmesi bana dünyaya, insanlara, farklı kültürlere dair çok şey öğretti. Tabi sayısız konaklama deneyimiden süzülenleri de öğrendiklerim arasında farklı bir yere koyuyorum.

Profesyonel hayatım boyunca yüzlerce seyahat yazısı yazdım. Hepsi alanında ilklere imza atan 30 civarı kitabım yayınlandı. Sizlerle daha çok paylaşmak için yurt içi ve yurt dışı rotalarını anlattığım televizyon programları çektim. Tattığım farklı lezzetler, gördüğüm güzellikler, gözlemlediğim eksiklikler ve deneyimlediğim konaklama imkanları arşivimde sizlerle paylaşmak için birikti. Ve sonunda tüm bu deneyimlerimin bir arada olacağı, sürekli GÜNCEL, GÜVENİLİR, RAFİNE bir uygulama ile sizlere tam kapsamlı bir seyahat rehberi hazırladım.

İhtiyacınız olan birçok bilgiyi bir arada bulabileceğiniz bu uygulamada tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz seyahat noktasını belirlemek. Sonrasında uygulamadan bölgedeki oteller, restoranlar, kafeler ve mağazaları harita üstünde gezebilir; ilgilendiğiniz işletme ya da tesisin fotoğraflarına bakabilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir ve yorumlarımı paylaştığım yazıları okuyabilirsiniz.

Yola düşmek istediğiniz her anda size rehberlik edecek olan bu uygulama ile hayran olduğum ülkemi benim benim gözümden görüp yeniden taniyacak ve keşif haritanızı büyütmek isteyeceksiniz. Çünkü yenilenmek ve yaşadığını hissetmek bence yollara düşmekle mümkün.

Hans Christian Andersen'in dediği gibi: "GEZMEK YAŞAMAKTIR!"

What’s New

Version 1.0.27

- Bilgilendirme notları yenilendi.
- Bildirim listeleri aktif hale getirildi.
- Yeni telefonlara göre güncellenen işletim sistemlerine uygun hale getirildi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

App Privacy

The developer, Saffet Emre Tonguc, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel