iPhone Screenshots

Description

T.C. Sahil Güvenlik Komutanlığı, ulusal ve uluslararası hukuk kuralları gereğince egemenlik ve denetimi altında bulunan deniz alanları ile uluslararası sularda, uluslararası sözleşmeler çerçevesinde belirlenmiş olan Türk Arama Kurtarma Bölgesi’nde deniz güvenliği, asayiş ve kamu düzeni sağlamak ve korumakla görevli kolluk kuvvetidir. AppStore’da kullanıma sunulan uygulama Komutanlığımız tarafından geliştirilmiş olup denizde yardıma ihtiyacı olan herkesin kullanımına sunulması hedeflenmiştir. Uygulamayı kullanan herkes tek tıkla acil yardım talebinde bulanabilir, konumunu en yakın 7/24 görev yapmakta olan Sahil Güvenlik birimine gönderebilir. Buna ek olarak uygulamanın olay bildirimi ve şikayet bildirme özellikleri sayesinde kişiler ihbar veya şikayetlerini kolayca Komutanlığımıza gönderebilir, Komutanlığımızın iletişim bilgilerini görüntüleyebilir.
Kişisel bilgiler kullanıcının telefonunda tutulur ve kullanıcı göndermek istemediği sürece
S.G.K’lığına gönderilmez. Sahil Güvenlik K.’lığı konum bilgisini kullanıcıyı takip etmek amacıyla kullanmaz. Acil durumlarda yardım çağırmak amacıyla “Acil Durum! Konum Bilgisi Gönder” özelliği kullanıcı tarafından seçilmediği sürece uygulama konum verisini takip amaçlı kullanmaz.

What’s New

Version 1.1

Yeni iletisim bilgileri eklenmistir.

App Privacy

The developer, SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like