Sahil Güvenlik Mobil Uygulama 4+

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI

iPhone için tasarlandı

    • Ücretsiz

iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

T.C. Sahil Güvenlik Komutanlığı, ulusal ve uluslararası hukuk kuralları gereğince egemenlik ve denetimi altında bulunan deniz alanları ile uluslararası sularda, uluslararası sözleşmeler çerçevesinde belirlenmiş olan Türk Arama Kurtarma Bölgesi’nde deniz güvenliği, asayiş ve kamu düzeni sağlamak ve korumakla görevli kolluk kuvvetidir. AppStore’da kullanıma sunulan uygulama Komutanlığımız tarafından geliştirilmiş olup denizde yardıma ihtiyacı olan herkesin kullanımına sunulması hedeflenmiştir. Uygulamayı kullanan herkes tek tıkla acil yardım talebinde bulanabilir, konumunu en yakın 7/24 görev yapmakta olan Sahil Güvenlik birimine gönderebilir. Buna ek olarak uygulamanın olay bildirimi ve şikayet bildirme özellikleri sayesinde kişiler ihbar veya şikayetlerini kolayca Komutanlığımıza gönderebilir, Komutanlığımızın iletişim bilgilerini görüntüleyebilir.
Kişisel bilgiler kullanıcının telefonunda tutulur ve kullanıcı göndermek istemediği sürece
S.G.K’lığına gönderilmez. Sahil Güvenlik K.’lığı konum bilgisini kullanıcıyı takip etmek amacıyla kullanmaz. Acil durumlarda yardım çağırmak amacıyla “Acil Durum! Konum Bilgisi Gönder” özelliği kullanıcı tarafından seçilmediği sürece uygulama konum verisini takip amaçlı kullanmaz.

Yenilikler

Sürüm 1.2

İletişim Bilgileri Yenilenmiştir.

Uygulama Gizliliği

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

Izsu Genel Mudurlugu
Utilities
Ayedaş 186
Utilities
EGM SEC
Utilities
Baby Sleeper - Lullaby Sounds
Utilities
Düdüğüm
Utilities
Enerjisa Mobil
Utilities