iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

T.C. Sahil Güvenlik Komutanlığı, ulusal ve uluslararası hukuk kuralları gereğince egemenlik ve denetimi altında bulunan deniz alanları ile uluslararası sularda, uluslararası sözleşmeler çerçevesinde belirlenmiş olan Türk Arama Kurtarma Bölgesi’nde deniz güvenliği, asayiş ve kamu düzeni sağlamak ve korumakla görevli kolluk kuvvetidir. AppStore’da kullanıma sunulan uygulama Komutanlığımız tarafından geliştirilmiş olup denizde yardıma ihtiyacı olan herkesin kullanımına sunulması hedeflenmiştir. Uygulamayı kullanan herkes tek tıkla acil yardım talebinde bulanabilir, konumunu en yakın 7/24 görev yapmakta olan Sahil Güvenlik birimine gönderebilir. Buna ek olarak uygulamanın olay bildirimi ve şikayet bildirme özellikleri sayesinde kişiler ihbar veya şikayetlerini kolayca Komutanlığımıza gönderebilir, Komutanlığımızın iletişim bilgilerini görüntüleyebilir.
Kişisel bilgiler kullanıcının telefonunda tutulur ve kullanıcı göndermek istemediği sürece
S.G.K’lığına gönderilmez. Sahil Güvenlik K.’lığı konum bilgisini kullanıcıyı takip etmek amacıyla kullanmaz. Acil durumlarda yardım çağırmak amacıyla “Acil Durum! Konum Bilgisi Gönder” özelliği kullanıcı tarafından seçilmediği sürece uygulama konum verisini takip amaçlı kullanmaz.

Yenilikler

Sürüm 1.1

Yeni iletisim bilgileri eklenmistir.

Uygulama Gizliliği

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz