Screenshots

Description

Společnost D.S. Leasing, a.s. v rámci rozšiřování a zkvalitňování svých služeb připravila pro své i nové obchodní partnery novou mobilní aplikaci, jejíž prostřednictvím můžete získat řadu výhod, a to jak v oblasti přehledu aktuální nabídky vozidel do operativnímu nájmu, tak i souvisejících servisních služeb a pomoc při nehodě.

Pro klienty hledající nové vozidlo s využitím služeb operativního nájmu, je připraven přehled vozidel různých značek a modelů, která jsou operativně připravena u našich smluvních partnerů s dodáním ve velmi krátké době. Samozřejmostí je možnost výběru dle různých parametrů financování

Významným přínosem aplikace je i přehled našich smluvních servisů a pneuservisů, které můžete využít v případě poruchy vozidla nebo pojistné události. Uživatelé mohou s využitím GPS souřadnic a zadáním typu vozidla využit navigaci, která Vás navede do vybraného servisu a poskytne Vám i kontakty na odpovědné osoby, se kterými můžete řešit Vaše aktuální požadavky.

Při tvorbě aplikace byl jeden z klíčových bodů i poskytnutí pomoci pro uživatele při vzniku pojistné události. Zde získáte přehledný postup kroků, které by měly být z Vaší strany učiněny, stanete-li se účastníkem dopravní nehody, aby jste předešli případným komplikacím při dalším řešení na pojišťovně.

Pro klienty společnosti D.S. Leasing, a.s., kteří mají aktivní účet na klientském portálu umožní aplikace i přistup k uzavřeným smlouvám s přehledným zobrazením realizovaných plateb, pohledávek po splatnosti a využití servisních služeb.

Jsme přesvědčeni, že tato aplikace Vám pomůže komplexněji využívat veškeré služby nabízené společností D.S. Leasing, a.s. a řešit situace související s užíváním financovaných vozidel. Uvítáme veškeré podněty pro další zkvalitňování této aplikace a rozhodnete-li se nám poskytnout Vaše připomínky pro zlepšení můžete využít naši emailovou adresu: dsleasingas@gmail.com

Information

Seller
D.S. Leasing, a.s.
Size
62.1 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like