Screenshots

Description

Společnost D.S. Leasing, a.s. v rámci rozšiřování a zkvalitňování svých služeb připravila pro své i nové obchodní partnery novou mobilní aplikaci, jejíž prostřednictvím můžete získat řadu výhod, a to jak v oblasti přehledu aktuální nabídky vozidel do operativnímu nájmu, tak i souvisejících servisních služeb a pomoc při nehodě.

Pro klienty hledající nové vozidlo s využitím služeb operativního nájmu, je připraven přehled vozidel různých značek a modelů, která jsou operativně připravena u našich smluvních partnerů s dodáním ve velmi krátké době. Samozřejmostí je možnost výběru dle různých parametrů financování

Významným přínosem aplikace je i přehled našich smluvních servisů a pneuservisů, které můžete využít v případě poruchy vozidla nebo pojistné události. Uživatelé mohou s využitím GPS souřadnic a zadáním typu vozidla využit navigaci, která Vás navede do vybraného servisu a poskytne Vám i kontakty na odpovědné osoby, se kterými můžete řešit Vaše aktuální požadavky.

Při tvorbě aplikace byl jeden z klíčových bodů i poskytnutí pomoci pro uživatele při vzniku pojistné události. Zde získáte přehledný postup kroků, které by měly být z Vaší strany učiněny, stanete-li se účastníkem dopravní nehody, aby jste předešli případným komplikacím při dalším řešení na pojišťovně.

Pro klienty společnosti D.S. Leasing, a.s., kteří mají aktivní účet na klientském portálu umožní aplikace i přistup k uzavřeným smlouvám s přehledným zobrazením realizovaných plateb, pohledávek po splatnosti a využití servisních služeb.

Jsme přesvědčeni, že tato aplikace Vám pomůže komplexněji využívat veškeré služby nabízené společností D.S. Leasing, a.s. a řešit situace související s užíváním financovaných vozidel. Uvítáme veškeré podněty pro další zkvalitňování této aplikace a rozhodnete-li se nám poskytnout Vaše připomínky pro zlepšení můžete využít naši emailovou adresu: dsleasingas@gmail.com

What’s New

Version 1.0.5

+ oprava chyb

App Privacy

The developer, D.S. Leasing, a.s., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like